Yaşam

Beykozlu şehit Abidin Keleş son yolculuğuna uğurlandı

Beykozlu şehit Abidin Keleş son yolculuğuna uğurlandı
2015.02.10 00:00
| | |
8595

Cumhurbaşkanlığı Tören Alayı'nda vatani görevini yaparken geçirdiği beyin kanaması sonucu GATA Askeri Hastanesine kaldırılan Beykozlu Abidin Keleş 3 hafta yoğun bakımda tedavi görmesine rağmen Hakk'a yürümüştü.

Abidin Keleş'in naaşı önceki gün Beykoz'a getirildi. Aile İstanbul'da askeri tören istemedi. Ankara'da yapılan askeri törenin ardından Şehit Asker Abidin Keleş için Gümüşsuyu Ayazma Camii'nde cenaze namazı kılındı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı cenaze namazında Beykozlu Şehit için tekbirler getirildi.

Gümüşhane Kürtün doğumlu olan Abidin Keleş'in cenaze işlemleri ile Beykoz Gümüşhaneliler Derneği Yönetimi de yakından ilgilenirken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Mevlut Bulut'un yanısıra, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Giresun Çanakçı İlçesi Belediye Başkanı Avukat Tuncay Kasım, Gümüşhane İl Genel Meclis Üyesi İsmail Tozlu, Beykoz Belediye Meclis Üyeleri ve İBB Bürokratları da hazır bulundu.

Merhum Abidin Keleş, Gümüşsuyu Ayazma Camii'nde öğlen namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Anadolufenerin de bulunan aile kabristanlığında defnedildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Şehit, Abidin Keleş, Cumhurbaşkanlığı, Tören Alayı, Yücel Çelikbilek, Cenaze, Gümüşhaneliler

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"