Yaşam

Beykozlu Saadet gençliği iftarda buluştu

Beykozlu Saadet gençliği iftarda buluştu
18.06.2017 18:35
| | |
6011

Foto galeri

Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Pasha Garden Restoran'da düzenlediği iftar yemeğinde teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla düzenlenen iftar yemeğine İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Yasin Kalaycı, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, Anadolu Gençlik Derneği Beykoz Şube Başkanı Rıza Gik, Saadet Partisi Beykoz Gençlik Kolları eski Başkanları Muhammed Kalaycı, Davut Erdem Şaraldı, Yavuz Selim Öksüz, Yaşar Ahmet Akkuzu'nun yanı sıra mazeretleri nedeniyle programa katılamayan Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Salih Akyüz, Dost Beykoz Yazarı Ekrem Tuncer iftar yemeğine telgraf gönderdi.

Mücahit Taha Ketenoğlu'nun okuduğu Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar yemeğinin sonrasında yemek duası yapıldı.

Parti mensuplarına konuşan İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, yaptığı konuşmasında her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.

Programda konuşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkam Ketenoğlu, "Bir kaç gün sonra uğurlayacağımız mübarek ramazan ayının,  ardından gelecek olan bayramın sadece bizim topraklarımızda değil ezilen, zulüm altında olan tüm mazlum coğrafyalarda aynı coşkuyla kutlanmasını Rabbimden niyaz ederim" dedi.

Bayram coşkusunun tüm İslam coğrafyasında yeni sevinçlere nasip olmasını dileyen Ketenoğlu, "Bayram coşkusunun tüm İslam coğrafyasında gözyaşı, acı, ölüm, zulüm ve esaret zincirlerinin gölgesinden kurtulup Müslümanların gerçek bir bayram sevinci ile eda edilmesi için tıpkı 20 yıl evvel  Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamız tarafından kurulan ve 2 gün önce kuruluşunun  20. yılını kutladığımız İslam Birliği D8'in, tekrar tekrar hayata geçirilmesi için var gücümüzle çalışıp cihat şuuru ile mücadele etmeliyiz, bugün Suriye’de, Filistin’de, Irak’ta, Afganistan’da ve dünyanın dört bir yanında sadece Müslüman kimliklere sahip oldukları için zulüm gören ve hayatlarından olan tüm Müslüman kardeşlerimiz için bu boynumuzun borcudur" ifadelerini kullandı. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz haber, Saadet Partisi, Gençlik Kolları, Pasha Garden, iftar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"