Spor

Beykozlu Rizeliler Şampiyonluğu Başkanla kutladı

Beykozlu Rizeliler Şampiyonluğu Başkanla kutladı
07.05.2018 19:25
| | |
10317

Foto galeri Video galeri

Beykoz Rizeliler Derneği ile 1453 Atmacalar Grubu’nun düzenlediği Şampiyonluk programına Karadeniz Ateşi Murat Köse’nin, “İnadına Başkan” türküsü damga vurdu.

Denizcilik Su Ürünleri Anadolu Meslek Lisesi karşısındaki otopark alanında akşam saatlerinde başlayan kutlama programı havanın karamasıyla daha da neşeli bir hal aldı. Rizespor’a gönül veren Beykozlular Horon Havaları ile adeta kendinden geçtiler.

Dj Barış Kanbur’un sunumunu yaptığı gecede, sözlerini Ahmet Mete’nin, müziğini Hızır Çemberçi’nin yaptığı ve Karadeniz Ateşi Murat Köse’nin yorumladığı “İnadına Başkan” isimli türküs ilk kez okundu.

Ahmet Mete’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan için yazdığı “İnadına Başkan” isimli türküsü Beykoz’da yoğun ilgi gördü. Yoğun istek üzerine Murat Köse, türküyü ikinci kez seslendirmek zorunda kaldı.

Programın başladığı ilk anlarda AK Parti İstanbul Milletvekillerinden Metin Külünk kutlama alanına gelirken, burada Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız tarafından karşılandı. Rizeli hemşerileri ile sohbet eden Külünk, Rizespor’un Süper Ligde başarılı olması dileğinde bulundu. Başka  bir programı nedeni ile erken ayrılan Külünk’e hemşerilerinin ilgisi büyüktü.

Rizespor’un Şampiyonluk Kutlama Programında Yöre sanatçılarından Murat Köse ile Usame İsmail’de sahne aldı. Programın açılış konuşmasını yapan Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız, Rizespor’un Süper Lige çıkmasının kendilerini fazlası ile sevindirip mutlu ettiğini ve bu sebeple güzel bir kutlama programı tertip etme gayretinde olduklarını ifade ederken, “Beykoz Rizeliler Derneği olarak yapmış olduğumuz etkinliklere hemşerilerimizden katılım ve destek bekliyoruz. Dernekçiliğe farklı bir bakış açısı getirme gayretindeyiz. Sosyal Faaliyetlerimizin yanı sıra spora da büyük önem veriyoruz. Her şeyi el birliği ile yaparsak güzel olur.” ifadelerine yer verdi.

Akyıldız, “Bugün bu anlamlı geceye katılım sağlayan herkese teşekkürlerimizi iletmek isterim. Derneğimizin bazı yöneticileri aynı güne denk gelen düğün tören nedeni ile katılamadılar selamlarını ilettiler. Herkese iyi eğlenceler diliyorum ” diye konuştu.

Rizespor Şampiyonluk kutlama programının düzenleyicilerinden 1453 Atmacalar Taraftar Grubu Lideri Ali Paşa Pehlivan ise, “Bu sezon çok yorucu bir süreç yaşadık. Takımımızı İstanbul’daki taraftarları olarak hiçbir maçında yalnız bırakmama gayretinde olduk. Yaptığımız maç seyahatlerinde bizlere katkıda bulunmak sureti ile desteklerini ileten herkese teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Özellikle Recep Armağan’a da ayrıca şükran duygularımızı, teşekkürlerimizi iletmek isteriz, gecemizin gerçekleşmesinde verdiği desteği unutmayacağız ” şeklinde konuştu.

Beykoz Rizeliler Derneği ile 1453 Atmacalar Grubunun ortaklaşa düzenlediği şampiyonluk gecesine çeşitli sivil toplum kuruluşlarından temsilciler de katıldı.

Beykoz Kent Konseyi Başkanı Emin Yavuz, OFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kolcu, Akbaba Mahallesi muhtarı Yüksel Kılıç, Kavacık Mahallesi Muhtarı Yusuf Kesici, Beykoz Rizeliler Derneği Masterler Futbol Takımının futbolcuları, bölge iş adamlarında Recep Armağan ve Serhat Armağan gibi isimlerde gecede objektiflere yansıyan isimler oldu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Rizeliler, Şampiyon, Kutlama, Çaykur Rizespor, Murat Köse, Karadeniz Ateşi, İnadın Başkan, Ahmet Mete, Mikail Akyıldız

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"