Beykozlu Ordu Mesudiyelilerin iftar keyfi

  • Güncelleme: 19.07.2014 00:11
  • Okunma: 5854 kez
  • Yorum: 0
Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği Özkan Ayduğan Başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri aileleri ile birlikte İBB Sosyal Tesisleri’nde düzenledikleri iftar yemeğinde bir araya geldiler.
Beykozlu Ordu Mesudiyelilerin iftar keyfi

 Aile içerisinde gerçekleştirilen iftar programına; Beykoz’da merkezi bulunan köy dernek başkanları, Ordulu meclis üyeleri, muhtarlar eşleri ve çocukları ile birlikte katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Ordu Mesudiyeliler Dernek Başkanı Özkan Ayduğan; ramazan ayının manevi ikliminden istifade etmenin, iftar sofralarının birlikte paylaşımın hazzı  ve huzurunu  yaşadıklarını  ifade etti.

Katılımdan dolayı duyduğu memnuniyetini ifade eden Özkan Ayduğan, derneğin faaliyetlerinden söz edip, bu dönem başlatmış oldukları eğitim projesinin Beykoz’da karşılık bulduğunu, Beykozlu öğrencilere yönelik düzenlenen eğitim projesinin önümüzdeki sene daha profesyonel ve kapsamlı olacağını kaydetti.

Beykoz Belediyesi’nin Beykoz il ve bölge dernekleri ile birlikte organize edeceği Çayır Festivali’nin 16 Ağustos tarihinde başlayacağını da kaydeden Ayduğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e teşekkür ederek, her yıl olduğu gibi Beykoz çayırında edinecekleri stantta, Beykozlu Ordululara yakışır bir şekilde, kültürlerini folklorik anlamda yansıtacaklarını ifade etti.

Bayramlaşma 1. günü dernek merkezinde

Özkan Ayduğan, bayramlaşma programının bayramın birinci günü dernek merkezinde yapılacağını ifade ettiği konuşmasında konuklarına katılımlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi.

Beykoz Ordu Mesudiyeliler Derneği’nin iftar yemeğine, dernek Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra; Beykoz’da Merkezi bulunan; Beyseki, Beşbıyık, Arıcılar, Çukuralan, Yağmurlar, Kavaklıdere, Gülpınar Köyleri Dernek Başkanları, Kenger Mahallesi Dernek Başkanı, Çubuklu Dernek Başkanı, Beykoz Belediyesi  Meclis üyelerinden ise Erdal Demir, Gül Biçer, Kerem Ersin, Çiğdem Mahallesi Muhtarı Murat Erdal, Beykoz Belediye eski Başkan Yardımcısı Av. Yüksel Baki gibi isimler hazır bulundu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ordu, Mesudiye, İftar, Özkan Ayduğan