Güncel

Beykozlu Murat Muhtarın acı günü

Beykozlu Murat Muhtarın acı günü
26.03.2016 18:32
| | |
11341

Foto galeri Video galeri

Çiğdem Muhtarı Murat Erdal'ın ablası Fatma Tüfekçi, 69 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Çiğdem Muhtarı Murat Erdal'ın ablası Fatma Tüfekçi, 69 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Beykoz Çiğdem Mahallesi Muhtarı Murat Erdal'ın ablası Fatma Tüfekçi, 69 yaşında vefat etti. Bir süredir Medikal Park Hastanesi'nde yoğun bakımda yattığı öğrenilen Fatma Teyze, pankreas kanseri teşhisiyle tedavi görüyordu.

Yalnızca Dost Beykoz'un izlediği cenaze töreninde Beykoz'dan da birçok isim hazır bulundu. Beykoz Muhtarlar Dernek Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu, Elmalı Muhtarı Basri Canoğlu ve Paşabahçe Muhtarı Kamil Sarıkaya, Muhtar Erdal'ı yalnız bırakmadı. Beykozlu Elif-Soner Çelik çifti de cenaze törenine katılarak Murat Erdal'a taziyelerini iletirken, aynı zamanda CHP Beykoz İlçe Eğitim Sekreteri olan Elif Çelik'in Başkan Mahir Taştan'ın başsağlığı mesajını da beraberinde getirdiği öğrenildi.

'Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da geldi'

Çiğdem Muhtarı Murat Erdal'ın ablasının cenaze törenine, Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da geldi. Cemaat ile birlikte avluda ikindi namazını kılan Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, daha sonra Fatma Tüfekçi'nin akrabalarıyla bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından güleryüzle karşılanan Fazlı Kılıç, Çiğdem Muhtarı Murat Erdal'a da başsağlığı diledikten sonra cenaze namazı için cemaatle birlikte saf durdu.

Öte yandan Murat Erdal'ın 69 yaşında gözlerini yuman ablası Fatma Tüfekçi'nin naaşının, araçla Ordu İli Mesudiye İlçesi Çataltepe Köyü'ne götürüleceği ve burada defin işlemlerinin tamamlanacağı öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Çiğdem Mahallesi, Muhtar, Murat Erdal, Fatma Tüfekçi, Cenaze, Kağıthane, Belediye Başkanı, Fazlı Kılıç

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"