Beykoz'un Muhtarları iftar yaptı

  • Güncelleme: 09.07.2015 14:15
  • Okunma: 6095 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu, İBB Koru Tesisleri'nde ilçe protokolünü ağırladı
Beykoz'un Muhtarları iftar yaptı

Çubuklu Muhtarı olan ve aynı zamanda Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı görevini yürüten Hüseyin Hüsnü Kolcu, ilçe protokolünü İBB Koru Tesisleri'nde düzenlediği İftar Sofrası'nda ağırladı. İftar Yemeği Programı’na Antalya Aksu'ya atanan Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'ın yanı sıra siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri ve muhtarlar katıldı.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu, yemek sonrası gerçekleştirilen duanın ardından mikrofonu aldı ve Kaymakam Erdoğan ile Başkan Çelikbilek'e sundu. Ancak her ikisi de herhangi bir konuşma yapmayacaklarını belirtince, bu kez kendisi bir konuşma yaptı ve Muhtarlar Derneği olarak konukları ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

‘Başkan Çelikbilek, Kaymakam Erdoğan ile Müdür Bozbay ise Serkan Öçalmaz ile sohbet etti’

Gecenin sonunda ise Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bir süre sohbet etti. Bu sırada İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'ın da İlçe Spor Müdürü Serkan Öçalmaz ile yan yana oturduğu ve gece boyu sohbet ettikleri görüldü.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Abdullah Kul (6 yıl önce)

Allah kabul etsin ama keşke bu sofrada kendi muhitinden bir kaç fakirde olsaydı makbul olurdu. Ayrıca böyle İftarlarda hiç Suriyeli görmüyoruz hayırdır acaba neden?

Yorum Yaz