Eğitim

Beykozlu minik öğrencilerin orman sevgisi

Beykozlu minik öğrencilerin orman sevgisi
31.03.2017 18:42
| | |
3689

Defterdar Mehmet Bey İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, Beykoz Korusu’nda ağaç dikerek farkındalık oluşturdu.

Anasınıfı Öğretmeni Zeynep Özdere’nin her yıl geleneksel olarak öğrencileriyle birlikte gerçekleştirdiği ‘Ailemle Fidan Dikiyorum’ etkinliği Beykoz Korusu’nda gerçekleştirildi. 

Orman Haftası nedeniyle sosyal sorumluluk projesi kapsamında anaokulu öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte Beykoz Korusu’na ağaç fidanları dikildi. Minik çocukların ağaç sevgilerini pekiştirmeleri ve ailelerinin de bu güzel etkinliğe ortak olmaları minikleri mutlu ederken, öğretmenlerini de gururlandırdı.

Beykoz Defterdar Mehmet Bey İlkokulu Anasınıfı’nın minik öğrencileri öğretmenleri ve velileriyle birlikte ağaç dikimlerini gerçekleştirdikten sonra piknik yaptı. 

Beykoz’un Göksu Mahallesi’nde bulunan Defterdar Mehmet bey İlkokulu Anasınıfı Öğetmeni Zeynep Özdere, Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamada Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e ve Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu’na projeye verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür etti.

"Ağaç dikmeyi sevgiye dönüştürmek istiyoruz"

Anasınıfı Öğretmeni Zeynep Özdere şunları söyledi:

"Orman Haftası nedeniyle her yıl gerçekleştirdiğimiz sosyal bir projemizi bu yılda Beykoz Belediyesi ve velilerimizin destekleriyle birlikte gerçekleştirdik. Minik öğrencilerimizde orman ve doğa farkındalığı oluşturarak ağaç dikmeyi onlarda bir sevgi haline getirmeyi amaçlıyoruz. Okul Müdürümü Abdurrahman Karahan, Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek ve Başkan Yardımcımız Muharrem Kaşıtoğlu’na desteklerinden dolayı velilerimiz ve şahsım adına çok teşekkür ederim."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Orman Haftası, Defterdar Mehmet Bey İlkokulu, Anasınıfı, Beykoz Korusu, Zeynep Özdere

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"