Yaşam

Beykozlu Milli Sporcu duygulu anlar yaşadı

Beykozlu Milli Sporcu duygulu anlar yaşadı
26.04.2017 22:35
| | |
6265

Beykozlu Milli Tenisçi Ebru Bulgurcu, Optimum Tenis Akademisinde düzenlenen turnuvada 2. Oldu, Kent Konseyi tebrik etmek için plaket verdi.

Beykozlu Milli Tenisçi Ebru Bulgurcu, yürüme engeline rağmen bütün engelleri aşarak, Optimum Tenis Akademisinde düzenlenen turnuvada Türkiye ikinci olarak bir başarı daha elde etti.

Beykoz Kent Konseyi üyeleri ise Sporcu Ebru Bulgurcu’nun başarısını tebrik etmek için Kavacık Papağanlı Dondurma’da bir araya gelip, plaket vererek çiçek takdim etti.

Beykoz Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Konsey üyeleri ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in eşi Ayşe Çelikbilek’in katıldığı programda duygu dolu anlar yaşandı. Kendisine yapılan sürpriz sonrası göz yaşlarına hakim olamayan Bulgurcu, Bayan Çelikbilek ve Kent Konseyi Başkanı Kaşıtoğlu’da teşekkür etti.

Milli Ebru Bulgurcu’ya Başkan Çelikbilek’in eşi Ayşe Çelikbilek’te bir çiçek ve başarısını tebrik etmek için madalya verdi. Bayan Çelikbilek ayrıca Ebru Bulgurcu’nun annesine de bir madalya hediye ederek, “Böyle bir evlat yetiştirerek bizim gururlanmamıza vesile olduğunuz için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Evladımızın başarıları daim olsun” ifadelerini kullandı.

Yaklaşan anneler günü öncesinde Kent Konseyi Üyesi Elif Çelik, Nimet Kaşıtoğlu’nun anneler gününü tebrik ederek çiçek vermesinin ardından dokuz çocuk annesi Ayşe Çelikbilek’e Kent Konseyi üyeleri hep birlikte çiçek takdim etti. Nimet Kaşıtoğlu ve Ayşe Çelikbilek’in anneler gününün kutlandığı programda oldukça duygusal anlar yaşandı.

Günün anısına Beykoz Tenis Milli Takım Sporcusu Ebru Bulgurcu bir de pasta kesti.

Bulgurcu'nun ayrıca 17-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Türkiye Kupasına da hazırladığı bildirildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Milli Tenis Takımı, Ebru Bulgurcu, Kent Konseyi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"