Beykozlu MHP’liler yola çıkıyor

  • Güncelleme: 20.03.2015 20:43
  • Okunma: 7581 kez
  • Yorum: 1
MHP Beykoz İlçe Teşkilatı 10 araçlık konvoyla Ankara'da yapılacak olan Genel Kurul'a katılmak üzere bu gece yola çıkıyor.
Beykozlu MHP’liler yola çıkıyor

Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye Genel Seçimleri'ne 78 gün kala Olağan Kurultay toplantısı yapacak. Ankara'da Arena Spor Salonu'nda 'Bizimle Yürü Türkiye' sloganıyla 21 Mart Cumartesi günü saat 10.00'da başlayacak Kurultay'a MHP Beykoz İlçe Teşkilatı da 10 araçlık bir konvoyla katılacak. Beykoz'dan 3 delegeyle temsil edilecek Kurultay için MHP Beykoz, 3 otobüs kaldıracak ve 7 özel araçla birlikte 10 araçlık bir konvoy oluşturacak. Partililerden önce Ankara yoluna düşen MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, giderayak Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulundu. Türkiye'deki gidişata 'dur' demek için Ankara'ya gittiklerini hatırlatan Taşdemir, "Bu Kongre, Allah'ın izniyle MHP'nin tek başına iktidara yürümesinin Kongresi olacaktır!" şeklinde konuştu.

Dost Beykoz, seçimlere 3 aydan daha az bir süre kala ilçedeki siyasi hareketliliği dakika dakika takip etmeyi sürdürüyor. Beykoz'daki tüm siyasi partilere eşit mesafede duran Dost Beykoz Haber Merkezi, güncel bilgilerle vatandaşı doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendirmeye devam ediyor. Yarın yapılacak MHP Olağan Kurultayı öncesi MHP Beykoz İlçe Teşkilatını mercek altına alan Dost Beykoz, İlçe Başkanı Akif Taşdemir ile bir mülakat gerçekleştirdi. Ankara yoluna düşmeden önce Haber Merkezi'nin sorularını yanıtlayan MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, şunları söyledi:

Akif Taşdemir: “Türkiye’deki gidişata DUR deme vakti gelmiştir!”

"Arkadaşlarımız bu gece yola çıkacaklar ancak ben daha önce gideceğim. Ankara'da MHP Genel Merkezi tarafından organize edilen otelde istirahat edecek, sabahın erken saatlerinden itibaren de Arena Spor Salonu'na geçeceğiz. Beykoz'dan 3 delegemiz var. Arkadaşlarımız da bu gece yaklaşık 10 araçlık konvoyla yola çıkacak ve sabah Ankara'da olacaklar.

Bu Kongre, Allah'ın izniyle MHP'nin tek başına iktidara yürüdüğü Kongre olacaktır. Türkiye'deki bu gidişe 'dur' demenin artık zamanı gelmiştir. Allah'ın izniyle Kongre'de yeni yapılanmamız olacak ve milletvekili adaylarımızı da belirlemek üzere harekete geçeceğiz."

MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, yarının Nevruz olması dolayısıyla MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın bu sabah Habertürk televizyonu Canlı Yayını'nda gerçekleştirdiği 'Nevruz Kurultayı olacak' açıklamasını Dost Beykoz'un sorusu üzerine değerlendirirken, Nevruz'un bir Türk Bayramı olduğunu ifade etti. Dost Beykoz'un ilçenin MHP'li Milletvekili Aday Adayları'na yönelik sorularını da yanıtlayan Akif Taşdemir, şöyle dedi:

‘MHP Beykoz İlçe Başkanı Taşdemir, partisinin Aday Adaylarını değerlendirdi’

"Nevruz bildiğiniz gibi aslında Türk Bayramı'dır. Türklerin Ergenekon'dan çıkışını simgeler. Bahar Bayramıdır. Türk'ün bayramıdır. Sadece Türkiye'de de değil, Türkî Cumhuriyetler’de de yıllardır kutlanagelen bir bayramdır. Ben de bu anlamda Sayın Genel Başkan Yardımcımın 'Nevruz Kurultayı' söylemine katıldığımı belirtmek isterim.

Beykoz'da bildiğiniz gibi Cüneyt Pulant ve Şenel Ustabaşı Aday Adaylıklarını açıkladılar. Biz de MHP Beykoz İlçe Teşkilatı olarak arkadaşlarımızın destekçisiyiz. İnşallah, Allah'ın izniyle güzel yerlerde Aday olacaklar. Ancak bizim de bir temayül yoklamamız olacak. Kongre sonrası bu temayül yoklaması için Beykoz olarak hazırlanmayı ve ilçemizi MHP Genel Merkezi'nde en iyi şekilde temsil etmek niyetindeyiz."

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Abdullah Kul (7 yıl önce)

Allah kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin, Hayırlı bir netice ile gelin haydi bakalım İnşaallah MHP+BBP+SAADET+Ve diğer Vatansever Partileride aranıza alın Milletin arzusunu gerçekleştirin. Milyonlar bu birleşmeyi bekliyor.

Yorum Yaz