Beykozlu kızlar Silivri'ye bileniyor

  • 0
  • 7879

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı TVF 3. Ligi'nde hafta sonunda sezonun ilk maçını Silivrispor ile yapmaya hazırlanıyor...

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı TVF 3. Ligi'nde hafta sonunda sezonun ilk maçını Silivrispor ile yapmaya hazırlanırken Kulüp Yönetimi özellikle Beykozluları voleybol müsabakalarına çekebilmek için bazı projeler geliştirdi.Beykoz Belediye Başkan Yardımcılarından ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu,"Haydi Kızlar Voleybola !" adlı bir proje geliştirdiklerini söylerken, "Biz Voleybolda A Takımı kurarken olaya geniş bir açıdan bakmak istedik. Bu kapsamda Voleybol müsabakalarımıza özellikle ilçemiz okullarındaki kızlarımızı getirip bu sporu onlar açısından bir cazibe merkezi haline getirmek istiyoruz. İlçemizde futbola olan ilgi yadsınamaz bir gerçek, ancak kız çocuklarımız ve genç kızlarımız için en ideal spor dakı olarak gördüğümüz Voleybolda ilçemizi uzun vadede marka haline getirmek istiyoruz." şeklinde konuşurken, daha sonra bu kapsamda yapacakları çalışmalara ilişkin bilgi paylaşımında bulundu."Beykoz Belediyesi Bayan Voleybol Takımımızın iç sahada, Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda yapacağı maçlara ilçemiz okullarından öğrencileri tahsis edeceğimiz araçlar ile getireceğiz. Zamanla müsabakalarımıza gelenlere sürprizlerimiz de olacak. Bu kapsamda hafta sonunda, Pazar günü Boğazın İncilerimizin ilk maçı olan Silivrispor karşılaşmasına Yenimahalle Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu öğrencilerini tahsis edeceğimizi araçlar ile getireceğiz. İlk olarak bu okulu seçmemiz benim açımdan da anlam ifade etmekte, çünkü ben de bu okulun mezunlarından biriyim. Bu projemizi her iç saha maçlarımız öncesinde değişik okullar ile yapacağız. Umuyorum ki Voleybol ilçemizde genç kızlarımız için bir çekim noktası olacak" diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımının ilk müsabakası olan Silivrispor maçı 2.Kasım 2014 Pazar günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda 16.00 da başlayacak.

Spor Servisi

Çubukluspor liderlik ruhunu sevdi:
Önceki Çubukluspor liderlik ruhunu sevdi:
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz