Beykozlu karatecilerden altın madalya!

  • Güncelleme: 01.03.2015 19:49
  • Okunma: 5356 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyespor Karate Takımı bir taraftan antrenmanlarına devam ederken diğer yandan çeşitli şampiyona ve özel organizasyonlara da katılıyor.
Beykozlu karatecilerden altın madalya!

Hasan Ustabaşı Yönetimindeki Karate Takımı Haftanın 3 günü sıkı bir çalışma yapıyor.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonu'nda hafta içinde Perşembe günü 19.00 da başlayan antrenmanlar, hafta sonlarında Cumartesi-Pazar günleri ise 15.30 da başlamakta.

Beykoz Belediyespor Karate Takımı Antrenörü Hasan Ustabaşı yaptığı açıklamada geleceği parlak birçok sporcudan oluşan müthiş bir jenerasyon yakalamak üzere olduklarını söylerken,

"İnanıyorum ki önümüzdeki birkaç senede çeşitli yaş gruplarında Milli Takımlara sporcu verecek bir duruma geleceğiz" diye konuştu. Ustabaşı son olarak gençler-ümitler il seçmelerine iştirak ettiklerini hatırlatırken, "Burada da gerçekten bir birinden yetenekli isimler ile müsabakalar yaptık. 53 Kiloda Genç Bayanlarda Kader Seyiz kilosunda ikinci oldu. Yine aynı şampiyonada Ümitler Kategorisinde +70 Kiloda Berat Yılmaz 3. oldu. Diğer sporcularımız için de tecrübe kazanılan bir müsabaka süreci yaşadık" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz