Spor

Beykozlu karateciler Denizli'de

Beykozlu karateciler Denizli'de
2014.08.07 00:00
| | |
5439

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Karate Takımının 4 sporcusu Türkiye Şampiyonası için Denizli'de.

10-11-12 Ocak Tarihlerinde gerçekleşecek olan Şampiyonaya gelecek vaat eden 4 sporcu ile katıldıklarını söyleyen Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı Antrenörü Hasan Ustabaşı,"2013 yılının bu ilk organizasyonunda Kulübümüzü değişim kategorilerde 4 sporcumuz temsil edecek. Daha önceki Türkiye Şampiyonası tecrübesi olan Genç Bayanlar Kategorisinde Kader Seyiz ile 21 Yaş Altı Kategorisinde Ufuk Seyiz dışında aynı kategoride Abdülsamet Yılmaz ile Minikler 

Kategorisinde Göktürk Çelik Denizli Kentindeki müsabakalarda ilçemizi temsil edecekler. Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü olarak bu tür şampiyonlara katılmanın sporcularımızın geleceği açısından önem arz ettiği düşüncesindeyim. Burada kazanacakları deneyim, ve içinde bulunacakları ortam kendileri açısından anlam ifade edecektir. Türkiye'nin dört bir yanından yüzlerce sporcu tam bir Karate Şölenine imzalarını atacaklar" şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise yapmış olduğu açıklamada öncelikle sporcularına başarılar dilerken,"Biz göreve geldiğimizden beri şu konunun altını ısrarla çizdik ve de çizmeye de devam edeceğiz. İlçemizde ne kadar çok insanı spor ile buluşturabilirsek buna kulüp olarak katkıda bulunabilirsek ne mutlu bize. Bünyemizde birçok spor dalından birçok lisanslı sporcumuz bulunmakta. Biz Denizli'deki Türkiye Şampiyonasına 4 sporcumuzu gönderdik. Umuyorum ki orada teneffüs edecekleri ortam kişisel gelişimlerinde önemli bir katkı sunacaktır. Tabii ki Şampiyonaya ülkenin hemen hemen tüm kentlerinden geniş bir katılım olacak. Bu sebeple sporcularımız kendi kategorilerinde bir birinden güçlü rakiplerle karşılaşacak. Alacakları sonuçtan öte yarınlar için deneyim kazanacakları fikrindeyiz. Sadece Karate dalında değil faaliyette bulunduğumuz tüm spor branşında aynı düşüncelere sahibiz. Türkiye Şampiyonlarına katılım sağlanması konusunda hassassız. Kısa vadeli değil uzun vadeli düşünmekteyiz." diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Belediyespor, Karate, Denizli, Hasan Ustabaşı, Muharrem Kaşıtoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"