Beykozlu kadınlardan virüs savaşçılarına sürpriz

  • Güncelleme: 11.04.2020 23:34
  • Okunma: 10993 kez
  • Yorum: 1
AK Parti Beykoz Kadın Kolları üyesi kadınlar, koronavirüs ile hastanede savaşını sürdüren sağlık çalışanlarına yönelik bir çalışma başlattı.
Beykozlu kadınlardan virüs savaşçılarına sürpriz

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Kadın Kolları üyesi kadınlar Beykoz Devlet Hastanesinde koronavirüse (COVID-19) karşı mücadele veren sağlık personelleri için çalışma başlattı.

Gece gündüz mücadele veren sağlık çalışanları için yemek hazırlamaya başlayan AK Partili kadınlar, gün aşırı hazırladıkları lezzetleri Beykoz Devlet Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarına teslim ediyorlar.

Her teslimat sırasında bir mahalledeki kadınların yemek yaptığı çalışma için AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Beykoz Belediyesi Meclis Başkanvekili Gaye Zayıf, ne yapabiliriz diye düşünürken bu çalışmayı başlatmaya karar verdiklerini söyledi.

“AK eller beyaz gönüllerle buluşuyor”

Zayıf, “Bizler evimizde kalarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz ancak bir şekilde sağlık çalışanlarımızın da yanında olmak istiyorduk. Video telekonferansla yöntemiyle yaptığımız son toplantımızda kahraman sağlık çalışanlarımıza evimizde hazırlayacağımız ve onları motive edecek notlar koyabileceğimiz bir çalışma yapma karar aldık. Ben öncelikle AK Partimizin güzel yürekli  AK kadınlarına çok teşekkür ediyorum. Mahallelerimizi sıraya koyarak Gümüşsuyu mahallemizle ilk ikramlarımızı hastanemize gönderdik. Süreç boyunca gün aşırı olarak ikramlarımızı devam ettirmeyi planlıyoruz. Onlara minnettarız. Yüzlerinde ufakta olsa bir gülümseme sebebi olabiliyorsak ne mutlu bize.” dedi.

Startı Gümüşsuyu mahallesindeki AK Partili kadınların verdiği çalışmada ikinci sırası İncirköylüler üstlendi.

Yemeklerin hazırlayan kadınların küçük notlar da yapıştırdığı çalışmada sırayı Yalıköy Mahallesinin kadınları üstlendi.  

Beykozlu kadınlar yaptığı çalışma sırasında yemeklerin üzerine küçük notlar bırakırken, bu çalışmaya hastanede görevli sağlık personeli çektiği kısa videolu mesajla teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Meral serdar güner (11 ay önce)

Yemek işi tehlikeli değil mi? Yemeği yapan enfekte bir taşıyıcı ise? Ya da tüketilen kaplar geri eve geliyorsa, hastaneden beraberinde ne getirdiğini nereden bilecekler.. sıkıntılı bence.

Yorum Yaz