Siyaset

Beykozlu kadınlar AK Parti'nin vazgeçilmezi

12.05.2016 09:31
| | |
5923

Leyla Deniz, yedek yönetiminde olduğu AK Parti İstanbul Kadın Kolları'nda asıl yönetime alındı....

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları asil yönetime Beykoz’dan üçüncü isimde girdi.

Ocak ayında AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Av. Şeyma Dövücü’nün hazırladığı asil yönetim kurulu listesinde yer alan Beykozlu sayısı ikiden üçe çıktı.

Elif Öksüz ve Manolya Demirören'den sonra bir dönem AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Mesut Deniz'in eşi Leyla Deniz'de İl Kadın Kolları Yönetimine girdi.

Daha önce Kadın Kolları Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olan Leyla Deniz, asil Yönetim Kurulu'na girdikten sonra ilk toplantısına katıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları eski Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Deniz, İstanbul İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu’nda gerçekleşen bir istifa üzerine yedek 24.sıradan asil yönetim kurulu listesine girdi. Leyla Deniz, Kadın Kolları İl Yönetiminde görev yapan Elif Öksüz ve Manolya Demirören Tekin’den sonra listedeki üçüncü Beykozlu oldu.

Leyla Deniz, biz 14 yıldır yürüyen bu kervana her zaman katkı sağlamak için mücadele ettik, daha önce Beykoz ekseninde yapmış olduğumuz çalışmaları bundan böyle İstanbul genelinde yürüteceğiz. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. AK Parti varlığını yüceltme bizim asli görevimizdir.

Leyla Deniz kimdir?

2008 yılında kadın kolları mahalle yönetim kurulu üyeliği ile başlayan siyasi hayatı,2009 yılında Beykoz ilçe kadın kolları yönetim kurulu üyeliği ile devam etmiştir.İlçe yönetiminde AR-GE, Tanıtım Medya ve Siyasi Hukuki İşler Birim başkanlığı görevlerini yürüttü.İl Kadın Kolları 1. bölge AR-GE komisyonunda görev aldı.2010 AK Parti Siyaset Akademisi mezunudur.

  Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Leyla Deniz, Kadın Kolları, Yönetim Kurulu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"