Beykozlu İYİ'lerden 30 Ağustos kutlaması

  • 31.08.2019 23:44
  • Güncelleme: 14.02.2022 15:24
  • Okunma: 6031 kez
  • Yorum: 0
İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykoz Sahili'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması düzenledi.
Beykozlu İYİ'lerden 30 Ağustos kutlaması

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nın ev sahipliğinde düzenlenen kutlama programına Beykoz'un yöresel sanatçıları da katılırken, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde İYİ Parti Beykoz Teşkilatı, Beykoz Sahili'nde coşkulu bir kutlama programı düzenledi.

Yöresel sanatçılar, Yunus Emre Kurt, Halil İbrahim Arslar, Ümit Bay ve Uğur Ula'nın önderliğini yaptığı TROYKA Zeybek Halk Dansları ekibi de katıldı.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, 30 Ağustos zaferinin mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla andıklarını belirterek şunları söyledi:

"30 Ağustos, millet olarak yapılamaz denileni yaptığımız, düşmanı çok kısa bir sürede topraklarımızdan dışarı attığımız, zaferlerle dolu tarihimize yenisini eklediğimiz şanlı olduğu kadar da onurlu bir gündür. Dünyada hiçbir ülkenin böyle şanlı ve onurlu bir günü daha yoktur. Bu zaferde küçük veya büyük katkısı olan bütün büyüklerimizi rahmetle, saygıyla ve sevgiyle anıyoruz."

Gecenin ilerleyen dakikalarında neşeli anların yaşandığı gösterilerde İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından misafirlere hediye edilen dilek fenerleri de gökyüzünü aydınlattı.

Kutlamalar havai fişek gösterileriyle sona erdi.

Kutlama programına İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir'in misafirleri olarak, İstanbul İl Başkan Yardımcıları Selma Çalışkan ve Yaşar Özkan da katıldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz