Beykozlu iş adamı Erdal Acar Çeşme’de evleniyor

  • 0
  • 14575
Beykozlu iş adamı Erdal Acar Çeşme’de evleniyor
Beykozlu iş adamı Erdal Acar Çeşme’de evleniyor
Beykozlu iş adamı Erdal Acar Çeşme’de evleniyor

Posta’nın haberine göre Beykoz’un saygın iş adamlarından İsmet Acar’ın oğlu Erdal Acar, 24 Haziran günü Çeşme’de nikah masasına oturuyor.

Haberde, Erdal Acar’ın kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Kardelen Ergin'le 24 Haziran'da nikah masasına oturacağı iddia ediliyor. Erdal Acar 1,5 yıldır aşk yaşadığı Kardelen Ergin'le evlenmeye hazırlanıyor.

2014'TE BOŞANMIŞTI

Erdal Acar (50), çocukları Cansu (18) ve Emrecan'ın (15) annesi, 1993 Türkiye İkinci Güzeli Emel Yıldırım'dan (41) Eylül 2014'te boşanmıştı. 1.5 yıl önce de kendinden 25 yaş küçük olan İzmirli Kardelen Ergin ile flört etmeye başlamıştı. Kardelen Ergin bir süre önce sevgilisini, ailesiyle tanıştırmış, onay aldıktan sonra da İstanbul Beykoz'a Erdal Acar'ın yanına yerleşmişti.

ESKİ EŞTEN MUTLULUKLAR

Erdal Acar ile Kardelen Ergin'in evlenip evlenmeyeceği merak konusuydu. Kimi dedikoducular, Erdal Acar'ın artık asla nikah masasına oturmayacağını iddia ediyordu. Ama fena patladılar. Çünkü düğün tarihi belli oldu. 24 Haziran'da, Çeşme'de nikah var. Biten evliliğine değil, ileriye baktığını, kendi ayakları üzerinde durduğunu söyleyen Emel Yıldırım da "Çocuklarımın babasına mutluluklar diliyorum" diyormuş.

Posta

İstanbul'u dolandırdı, Beykoz'da yakalandı
Önceki İstanbul'u dolandırdı, Beykoz'da yakalandı
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz