Yaşam

Beykozlu Hasan An’ın cesedi denizden çıkarıldı

Beykozlu Hasan An’ın cesedi denizden çıkarıldı
2015.01.25 00:00
| | |
10895

Video galeri

Beykozlu Hasan An’ın cesedi denizden çıkarıldı

Uzun süredir kendi imkanları ile buldukları dalgıçlarla oğullarını denizde arayan aile, 25 gün sonra cenazeye ulaştı. Hasan An'ın cenazesi cenaze aracına bindirilirken, annesi ve yakınları gözyaşlarını tutamadı.

Yeni yılı kutlamak için yakınlarının yanına giden ve bir daha haber alınamayan 19 yaşındaki Hasan An, 25 gündür kayıptı. Son olarak aileye polis tarafından gösterilen mobese kameralarında Hasan An'ın, Beykoz'da denize girdiği görülmüş ancak çıkış anı olmadığı belirtilmişti.

Bir süredir kendi imkanları ile buldukları dalgıçlarla oğullarını denizde arayan aile, bugün de çalışmalar için erken saatlerde sahile geldi. İstanbul boğazında Hasan An'ı arayan dalgıçlar bugün bir cesede ulaştı. Bunun üzerine aile polisi arayarak deniz polisinden yardım istedi. Baba Mustafa An deniz polisine tepki göstererek, "Daha önce polis belirli aralıklarla 3 defa arama yaptı. Ama arama yaptıkları alan çok dardı. Buradan açıkça söylüyorum. Onlara dargınım” dedi.

Bir süre devam eden bekleyişin ardından Deniz Polisi olay yerine geldi. Hazırlanan ekipler, bir süre sonra denize girdi ve Hasan An'ın cansız bedenini çıkardı. Sahil kenarına getirilen cenaze, dalgıçlar tarafından taşınarak cenaze aracına konuldu. Hasan An'ın cenazesi araca konulurken, anne Emine An, kardeşi Bahar An ve yakınlarının gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

Dudullu Kadosan Sanayi Sitesi'nde elektronikçi olarak çalıştığı öğrenilen Hasan An'ın cenazesi kimlik tespit ve inceleme için Adli Tıp Morgu'na gönderildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Hasan An, Ceset, Mustafa An, Emine An

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"