Eğitim

Beykozlu Hanımlar iftarda buluştu

Beykozlu Hanımlar iftarda buluştu
21.06.2016 19:40
| | |
9133

Foto galeri Video galeri

İlim Yayma Cemiyeti’nin Beykoz Şubesi’ne bağlı Kadın Kolları, Başkan Nimet Kaşıtoğlu’nun ev sahipliğinde bir iftar yemeği organize etti.

Daha önce Dost Beykoz’un "İlim, Beykoz'dan yayılacak" başlığıyla duyurduğu ve ilçede büyük ses getiren kahvaltı haberinin ardından, İlim Yayma Cemiyeti'nin Beykoz Şubesi'ne bağlı Kadın Kolları, bu kez bir iftar organizasyonu gerçekleştirdi. Türkiye'nin en köklü STK'larından olan İlim Yayma Cemiyeti için Beykoz'da emek veren Hanımlar, Kadın Kolları Başkanı Nimet Kaşıtoğlu'nun evsahibi olduğu yemekte bir araya geldi.

Beytaş Teras Kafeterya’da gerçekleştirilen iftar programına, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in eşi Ayşe Çelikbilek Hanımefendi de katıldı. Bir konuşma da yapan Ayşe Çelikbilek, iftar programına katılan tüm Hanımlara teşekkür ederek, "Hepinizden Allah razı olsun" dedi. Bu arada bu çok özel iftar programını yalnızca Dost Beykoz takip etti.

Beytaş Teras Kafeterya’da İlim Yayma Cemiyeti Beykoz Şubesi Kadın Kolları tarafından düzenlenen iftar yemeğine Cemiyetin Kadın Kolları Onursal Başkanı Ayşe Çelikbilek Hanımefendi, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Dost Beykoz Yazarı Nuray Ak, Ayşegül Mert, İlim Yayma Cemiyeti Beykoz Şubesi'nin üyeleri ve seçkin bir davetli grubu katıldı. Yemek öncesi bir konuşma gerçekleştiren Cemiyet'in Kadın Kolları Başkanı Nimet Kaşıtoğlu, şunları anlattı:

Cemiyet'in Kadın Kolları Başkanı Nimet Kaşıtoğlu: "İyi işler gerçekleştirebilmek için yola çıktık"

"Değerli misafirlerimiz hayırlı akşamlar diliyorum... Hoş geldiniz, sefa getirdiniz. İlim Yayma Cemiyeti Beykoz Şubesi Kadın Kolları olarak inşallah güzel işler gerçekleştirebilmek için yola çıktık. Nasip oldu, sizlerle bir kahvaltıda buluştuk, inşallah bu akşam da birlikte bir iftar yapacağız. Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum."

Nimet Kaşıtoğlu'nun mikrofona davet ettiği Cemiyet'in Beykoz Şubesi Kadın Kolları Onursal Başkanı Ayşe Çelikbilek Hanımefendi ise şunları kaydetti: 

Ayşe Çelikbilek: "Hepinizden Allah razı olsun!"

"İlim Yayma Cemiyeti Kadın Kolları tarafından organize edilen bu güzel iftar yemeğine geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum ve hepinize hoş geldiniz diyorum. İnşallah yeni kurulan bu Kadın Kollarımız ile güzel çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Yavrularımız ve evlatlarımız için çok güzel programlarımız var. Bize verdiğiniz destekten dolayı hepinize çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da her zaman sizleri yanımızda görmek istiyoruz. Her şeyin daha güzel olması için de Rabbimize dua ediyoruz. Katıldığınız için çok teşekkür ediyoruz, hepinizden Allah razı olsun..."

Konuşmaların ardından oruçlarını açan Beykozlu Hanımlar, yemek sonrası ise Kadın Kolları Başkanı Nimet Kaşıtoğlu'nun gerçekleştirdiği duaya hep birlikte iştirak etti. Programın sonunda ise İlim Yayma Cemiyeti Beykoz Şubesi Kadın Kolları Başkanı Nimet Kaşıtoğlu, tüm masaları tek tek dolaşarak, katılımcılar ile uzun süre sohbet etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, İlim Yayma Cemiyeti, Kadın Kolları, Ayşe Çelikbilek, Nimet Kaşıtoğlu, İftar

reklam
2 Yorum
Nihat22.06.2016 09:42:31

Merak ediyorum.İlim Yayma Cemiyeti hangi konuda faaliyet gösteriyor.Hangi ilmi araştırmaları yapıyor ? Siz biliyor musunuz ?

Ali Turkoglu22.06.2016 04:55:11

Dostlar, bu yemekler/isler benim/bizim odedigimiz 2B paralari ve vergiler ile direct Belediyenin kasasindan kotariliyor. Herkesler koltuk-menfaat kovalamayi bir ileri asamaya, hanimlari vitrinlere cikarmaya tasimislar. Belediyenin kasasindan dolayli yollar ile vakif a para aktarip, bir yandan da vakif isi/hizmet yapiyoruz diye kerizlemeyin Beykozlulari.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"