Kültür

Beykozlu Giresunlular Afyon’a doğru

Beykozlu Giresunlular Afyon’a doğru
2014.08.04 00:00
| | |
11664

Beykoz'un en faal sivil toplum kuruluşlarından olan Beykozlu Giresunlular Derneği, 1000 Beykozluyla birlikte Afyonkarahisar'a doğru yola çıktı.

Beykoz ve Gaziosmanpaşa belediyelerinden temin edilen otobüslerle yola çıkan Afyon yolcularının tüm ulaşım ve yemek masraflarının dernek tarafından karşılandı.

Beykozlu Giresunlular Derneği tarafından Afyonkarahisar’a gerçekleştirilen ziyarete Beykoz dışından da Görele Dernekleri Federasyonu’na bağlı derneklerde Beykozlular ile birlikte Kavacık’tan yola çıktı.

Gönüllü olarak 47 Alay'da bulunan ve Afyon'da şehit düşen 14 Kahraman Asker’i ziyaret içinAfyonkarahisar’a giden Giresunlular, yola çıkmadan önce dernek yönetimiyle birlikte objektiflere poz verirken Beykozlu Giresunlular Dernek Başkanı Hasan Karakayaziyaretin bir gün süreceğini yarın gece ise tekrar Beykoz’a geri döneceklerini belirtti.

Kavacık'ta ki Dernek Merkezi önünden hareket eden Giresunlular arasında, Ali Bilir, Erhan Ekiz, Hüseyin öztürk, Ahmet Okumuş, Hakkı Emanet, Birol Kardaş, Hayrullah Usta ve Harun Pirgaip gibi isimler vardı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Afyonkarahisar, Giresunlular Derneği, Hasan Karakaya, Şehitlik, Ziyaret, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"