Beykozlu gençler İsrail zulmünü lanetledi

  • Güncelleme: 20.11.2019 10:03
  • Okunma: 3383 kez
  • Yorum: 5
Beykoz Anadolu Gençlik Derneği, Filistin topraklarında süregelen İsrail zulmünü basın açıklaması ile lanetlendi.
Beykozlu gençler İsrail zulmünü lanetledi

Basın açıklaması sonrası katılımcıların iştiraki ile gıyabi cenaze namazı eda edildi. Paşabahçe Merkez Camii'nde kılanan cenaze namazına gençleri ilgi gösterdi.

Yapılan basın açıklamasında ise şu ifadelere yer verildi;

“Küstah ve şımarık İsrail, hafta içerisinde İslam iCihad Hareketi’nin komutanlarından Baha Ebu’l Ata’nın bulunduğu eve saldırı düzenlemiş, saldırıda Baha Ebu’l Ata ve eşi Esma Ebu’l Ata şehit olmuşlardır. Filistinlileri tehdit olarak gören İsrail; abluka altında tuttuğu Gazze’yi bombalamaya devam etmiş, 35 kadar kardeşimiz bu bombardımanla şehit edilmiştir. 100 kadar kardeşimiz de yaralanmıştır.

Yapılması gereken en başta, her platformda Filistin Halkına ve Filistin Mücadelesi’ne destek vermeye devam etmektir. İsrail ve Siyonizm karşıtı tüm hareketlerin daha etkin ve daha organize olması için çaba sarf etmeliyiz. Başta Türkiye olmak üzere, İslam ülkelerindeki hükümetleri İsrail konusunda daha sahici adımlar atmaya davet etmekteyiz. Mukaddes şehrimiz Kudüs'ü, mukaddes mabedimiz Mescid-i Aksa'yı, İslam diyarı Gazze'yi, her türlü işgal ve tecavüzden kurtarmak için, bütün gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz.”

Haber Merkezi

 

Yorumlar (5 Yorum)

Müdavim Firari (11 ay önce)

Allah sehadetlerini kabul etsin. Saflarını belli edenler her daim kazanacak. Bu davada ölüm vuslattir.

Muhammet Kalaycı (11 ay önce)

İsrail ancak bir terör devletidir ve güçten anlar. İslam Birliği kurulana kadar bu aymazliklari maalesef devam edecektir. Bu zulme dilimizlede olsa dur deme imkanı sağladığı için AGD mize teşekkür ediyorum.

Abdurrahim Keleş (11 ay önce)

Agd olmasa bu zulmü kim duyurur kim prostesto eder acaba ,baska bir musluman gurup yokmu suurlu.uyuyormu diğerleri .dost Beykozdan böyle hayırlı bir çalışmanın haberini yaptığı için tebrik ediyorum.

Beykozsuz (11 ay önce)

Maşallah gençlere

Ahmet Ada (11 ay önce)

Gerçek milli görüşçüleri görmek ne güzel.

Yorum Yaz