Yaşam

Beykozlu genç kayınbiraderini otobüste öldürdü

Beykozlu genç kayınbiraderini otobüste öldürdü
25.12.2015 10:33
| | |
9763

Beykoz Gümüşsuyu'nda ikamet eden Hikmet Aktürk, kendisini terk edip baba evine dönen eşinin tekrar kendisine dönmesine ailesi razı gelmeyince kan döktü.

Beykoz Gümüşsuyu'nda ikamet eden Hikmet Aktürk, kendisini terk ederek baba evine dönen eşinin tekrar kendisine dönmesine kadının ailesi razı gelmeyince kan döktü.

Hikmet Aktürk işe giden eşinin kardeşi 35 yaşındaki Gökhan Kibaroğlu’nu otobüste tabancayla başına 2 el ateş ederek öldürdü.

Olay sabah saatlerinde, Gebze Tatlıkuyu mevkisinde meydana geldi. Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi Tanguç Çıkmazı'nda oturan Hikmet Aktürk ile sorunlar yaşayan eşi Özlem Aktürk bir süre önce Dilovası Turgut Özal Mahallesi’nde oturan babasının evine dönmüştü.

Hikmet Aktürk, Dilovası’na giderek eşinin ailesi ile görüştü ve barışmak istediğini söyledi. Aile ise, yaşadığı sorunlar nedeniyle evine dönmek istemeyen kızlarına destek oldu ve Hikmet Aktürk’e red cevabı verdi.

Yaşananlara öfkelenen Hikmet Aktürk, ise eşinin eve dönmemesinden kayınbiraderi inşaat işçisi Gökhan Kibaroğlu’nu sorumlu tutarak tehditlerde bulundu.

OTOBÜSTE DEHŞET

Daha sonra Hikmet Aktürk kayınbiraderi ile Gökhan Kibaroğlu ile aynı otobüse bindi. Hikmet Aktürk inşaat işçisi Gökhan Kibaroğlu ile görüşürken, "Sen bizi barıştıracağına neden ablanı evine göndermiyorsun?" diye bağırarak belinden çıkardığı tabanca ile ateş etti.

Gökhan Kibaroğlu başına isabet eden 2 kurşunla otobüste hayatını kaybederken, otobüstekiler büyük panik yaşadı. Hikmet Aktürk otobüste yaşanan korkudan yararlanarak duran araçtan indi ve tabancasını atarak kaçtı.

Otobüstekilerin ihbarı üzerine gelen polis, yolcuların ifadesi doğrultusunda Hikmet Aktürk’ü yakalamak için çevrede arama yaptıysa da Hikmet Aktürk daha sonra Beykoz'da yakalandı.

Beykoz Devlet Hastanesi'ne sağlık muayenesine getirilen Hikmet Aktürk daha sonra Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Cinayet, Hikmet Aktürk, Gökhan Kibaroğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"