Güncel

Beykozlu finalist Sarper Akkaya'nın kahvaltı keyfi

Beykozlu finalist Sarper Akkaya'nın kahvaltı keyfi
2015.02.17 00:00
| | |
6702

“O Ses Türkiye” yarışmasında finale kalan Beykozlu Sarper Arda Akkaya, Belediye Başkan yardımcılarıyla moral kahvaltısında biraraya geldi...

Beykozluları gururlandıran Sarper’e başarı dilekleri iletilirken, finallerin tatlı geçmesi için baklava ikram edildi.

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasıyla tanınan ve Beykoz’lu Sarper Arda Akkaya, 17 yaşında yakaladığı başarıyla ilçenin gururu oldu. Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları, efendi kişiliği ve güçlü sesiyle yarışmada dikkat çeken Sarper’le buluşarak yarışmada ve sanat hayatında başarılar dilediler.  

Finallerde 8 güçlü sesle mücadele edecek Sarper’in genç yaşta yakaladığı fırsatı iyi değerlendireceğine inandıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu: “Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek de tebriklerini ve selamlarını yolladılar. Kendisi bir toplantı için şehir dışında bulunuyor. Beykoz’un evladı, genç kardeşimize desteğimizi ve müzik hayatında yanında yer alacağımızı belirtmek amacıyla biraraya geldik. Sanat camiasında kendi tarzı ve duruşuyla emin adımlarla ilerleyeceğine inanıyoruz. Çeşitli etkinliklerde ve şölenlerde Sarper’i Beykozlularla buluşturmak istiyoruz. Başarı dileklerimizi yinelerken, O Ses Türkiye finallerinin Sarper için tatlı ve hayırlı geçmesi için kendisine baklava ikram ediyoruz” diye konuştu.

Sarper ise yarışma boyunca Beykozluların desteğini her zaman yanında hissettiğini ve bu güçle finale kadar ulaştığını ifade ederek, Beykoz Belediyesi’nin kendisine gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür etti.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kahvaltı, O Ses Türkiye, Sarper Arda Akkaya, Hanefi Dilmaç, Muharrem Kaşıtoğlu

reklam
1 Yorum
fatma ateş18.02.2015 14:18:00

Tatlılarla beslediğiniz, afişler pankartlarla yere göğe sığdıramadığınız çocuk programda Beykoz Belediyesi'nin adını bile anmadı, bir teşekkür bile etmedi..Yazık...

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"