Güncel

Beykozlu Ezgi Hayta bulunamıyor

Beykozlu Ezgi Hayta bulunamıyor
14.04.2015 13:37
| | |
15177

Kaybolmasının üzerinden 24 saat geçmesine rağmen 9. sınıf öğrencisi hâlâ bulunamadı.

Dün öğle saatlerinde Beykoz Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu'nda temizlik görevi yapan annesine uğradıktan sonra saat 12.00 itibariyle yanından ayrılan Ezgi Hayta'yı (14) aramaya bugün de devam edildi. Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin titiz bir çalışmayla aradığı ve Ümraniye Halide Edip Adıvar Mesleki ve Teknik Anadolu 

Lisesi 9-G öğrencisi olan Ezgi Hayta'ya 1 gündür ulaşılamıyor. Sosyal paylaşım sitesinde kendisine 'torbacı' diyen ve İstanbul Beykozlu olduğunu yine kendisine ait bir sosyal paylaşım sitesinde paylaşan Engin Aydın isimli bir kişiyle 11 Nisan günü ilişkisinin başladığını duyuran Ezgi Hayta'yı annesi Adalet Hayta ve babası Ramazan Hayta çok merak ediyor.

Dost Beykoz'un ulaştığı gözü yaşlı anne "Kızıma dünden bu yana ulaşılamıyor. Lütfen bize kızımızı bulun" diyerek gözyaşı döktü. Baba Ramazan Hayta ise dün gece Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplere Ezgi Hayta'nın kayıp haberini verdiklerini anlatarak, "Yetkililerden yardım bekliyoruz. Lütfen tanıyan arkadaşları varsa bize ulaşsın" şeklinde konuşuyor.

Öte yandan Ezgi Hayta'yı tanıyan ve kendisine ulaşan kişiler için baba Ramazan Hayta, cep telefonu numarasını da verdi. Ezgi Hayta'yı tanıyan kişilerin mutlaka 155 Polis İmdat telefonuna bilgi vermesi gerekiyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu, Ezgi Hayta, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Ümraniye, Engin Aydın, Adalet Hayta, Ramazan Hayta, Polis

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"