Beykozlu Doğu Karadenizliler bayramlaştı

  • 15.06.2018 15:26
  • Güncelleme: 15.06.2018 15:26
  • Okunma: 4737 kez
  • Yorum: 0
Ramazan Bayramı'nın birinci gününde STK bayramlaşmaları, Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği ile devam etti.
Beykozlu Doğu Karadenizliler bayramlaştı

Bayram namazının ardından Beykoz genelinde coşkuyla yaşanmaya başladı. Belediye Meydanında bir araya gelen protokol üyeleri ve vatandaşların ardından Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği'nde de bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Dernek Başkanı Emin Yavuz'un önderliğinde bir araya gelen dernek üyeleri birbiriyle bayramlaşarak, Ramazan Bayramı'nın hayırlara vesile olması için temennilerde bulunarak 'iyi bayramlar' dileklerinde bulunuldu.

Derneği Kavacık'taki Merkezi'nde bir araya gelen üyelere bir konuşma yapan Başkan Emin Yavuz, Ramazan Bayramını en içten duygularıyla kutladığını belirterek, İslam alemi olmak üzere ülke ve millet için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ettiğini söyledi.

Yavuz, "Bir Ramazan ayını daha birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde nihayete erdirdik. Rabbim, tutmuş olduğumuz oruçlarımızı, ettiğimiz duaları kabul etsin. Yine bir ay içerisinde siz üyelerimizle burada bir iftar programında da bir araya gelmiştik. Ramazan Bayramı'nda da yine sizlerle birlikteyiz. Rabbim bu birlikteliğimizi bozmasın" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz