Spor

Beykozlu Denizciler Paint Ball'da buluştu

Beykozlu Denizciler Paint Ball'da buluştu
2014.08.06 00:00
| | |
8928

Beykoz’da bulunan dernekler bahar faaliyetlerine başladı. Beykoz Denizciler Derneği üyeleri paint ball organizasyonunda buluştu.

Beykoz Denizciler Derneği, baharın gelmesiyle birlikte üyelerine yönelik  kaynaştırma faaliyetlerine başladı. Beykoz Kaymakdonduran Mesire yeri arka kısmında bulunan EVO Pain Ball tesislerinde çoğunluğu Şehir Hatlarında çalışan üyelerden oluşan bir grupla organizasyon yapan Beykozlu Denizciler Derneği üyelerine keyifli anlar yaşattı.

Zaman zaman heyecanlı anların yaşandığı organizasyonda, karşılaşma mavi takımın 6-5 üstünlüğüyle sona erdi. Son zamanların ilgi çeken sporlarından olan Paint Ball karşılaşmasında üyelerin birbirleriyle kaynaşarak, günlük hayatın stresinden kurtulduklarını belirten, Beykoz Denizcikler Derneği İdari Sekreteri Kaptan Sedat Kesim, bu tür faaliyetlere devam edecekleri ifade etti.

İlerleyen günlerde Dernek Üyeleri  ile Beykoz Denizcilik Lisesi emekli öğretmenlerini buluşturacak bir kahvaltı organizasyonu planladıklarını belirten Sedat Kesim, 2 ve 3 Haziran günlerinde Beykoz Kaymakdonduran Mesire yerinde üyelere yönelik piknik organizasyonu düzenlediklerini, bu piknikte canlı müzik, animasyonlar ve çocuklar için oyun parklarının da dernek yönetimi tarafından tedarik edileceğini bildirdi.

Denizcilerden Başkan Çelikbilek’e teşekkür 

1 Temmuz 2012’de Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de desteği ile Paşabahçe Vapuru Üst Güvertesinde kutlayacaklarını ifade eden kesim, bu programa bütün Beykozlu denizcileri beklediklerini söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Denizciler, Dernek, Sedat Kesim, Paint Ball, Oyun

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"