Toplum

Beykozlu Denizciler Kalkavan'ı misafir etti

Beykozlu Denizciler Kalkavan'ı misafir etti
25.01.2018 18:44
| | |
5129

İMEAK Deniz Ticaret Odası ve Türkiye Deniz Eğitim Vakfı Başkanı Metin Kalkavan, Beykoz Denizciler Derneği'nin misafiri olarak ilçeye geldi.

Deniz Ticaret Odası seçimleri öncesi geçtiğimiz aylarda denizcilik camiasının yüzde 35'ını oluşturan Beykoz Denizciler Derneği'ni ziyaret eden Metin Kalkavan, yönetim kurulu üyeleri CYE Petrol Genel Müdürü Deniz Eraydın ve Türkiye Denizcilik Federasyonu Genel Başkanı Erkan Dereli ile birlikte Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Meslek Lisesindeki çalışmaları yerinde görmek ve aynı zamanda okul bünyesinde bulunan Avrupa'nın deniz çeşitliliği açısından ikinci büyük deniz müzesini ziyaret etmek üzere Beykoz'a geldi.

Okul Müdürü Fahri Muştu ve Yardımcısı Şenol Özcan'in ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Beykoz Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Meslek Lisesinin eski mezunları, sektörde kaptan, baş makinist, kılavuz kaptan, yönetici ve armatör olarak hizmet veren Beykoz Denizciler Derneği üyeleri de hazır bulundu.

Beykoz Denizciler Derneği Başkanı ve Dost Beykoz Yazarı Bilgehan Murat Miniç'in selamlama konuşmasının ardından denizcilik camiasının sorunlarının da konuşulduğu bir toplantıyla başlayan ziyaret programı tanışma faslı, okulun bölümlerinin gezilmesi ve en son müze ziyareti ile son buldu.

Eğitim konusunda ki hassasiyeti ile bilinen Metin Kalkavan ilerleyen günlerde Deniz Ticaret Odası olarak da Beykoz Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Meslek Lisesine destek vereceklerini ifade etti. Metin Kalkavan müze ziyareti sonrası okulun anı defterini de imzalayarak beraberindeki heyetle birlikte Beykoz'dan ayrıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, İMEAK Deniz Ticaret Odası, Türkiye Deniz Eğitim Vakfı, Metin Kalkavan, Metin Kalkavan, Beykoz Denizciler Derneği, Bilgehan Murat Miniç

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"