Spor

Beykozlu Boksörümüzden Altın Madalya!

Beykozlu Boksörümüzden Altın Madalya!
2014.08.06 00:00
| | |
4185

İstanbul Eyüp Spor Salonu’nda gerçekleşen turnuvada, boks sporunda zirveye adım adım yaklaşan genç temsilcimiz Feyyaz Kolayoğlu altın Madalya kazandı.

Daha öncede dereceleri bulunan genç eldiven iki galibiyetin ardından çıktığı final müsabakasında rakibi Ayhan Daruman'a tabiri caizse ringi dar etti. Abandone ile rakibine havlu attıran Feyyaz, 69 kilodaki başarılarına yeni bir halka daha eklemiş oldu. 56 Kiloda mücadele eden Beykoz Belediyesi’nin sporcusu Fatih Kalaman ise 3.oldu. 69 kilodaki diğer sporcumuz Ramazan Keleş ise yaptığı ilk müsabakadan ummadık bir mağlubiyet alarak turnuvaya erken veda etti.

13-14-15 Nisan tarihleri arasında Eyüp Spor Salonu’nda gerçekleşen müsabakaların ardından Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Boks Şube Sorumlusu Antrenör Salih Morgül Feyyaz ile bir başka gurur daha yaşadıklarını söylerken; "69 Kiloda Türkiye genç bir yeteneğin başarılarına şahit olmakta. İnşallah kendisinden daha büyük başarılar da zamanla gelecek. İstanbul Büyükler Teşvik müsabakalarında diğer iki sporcumuz güçlü rakipler ile karşılaştı. Ancak onlar için de bu organizasyon tecrübe kazanmaları için güzel oldu. Beykoz Belediyespor'da Boks katıldığımız her turnuva ve şampiyonada madalya kazanılan bir dal haline geldi. Bu da bizleri fazlası ile mutlu etmekte. Yoğun bir şekilde verilen emek ve alın terinin ciddi çalışmaların sonuçları alınmaya başlandı. Beykoz'da Boks Sporuna ilgi duyan kardeşlerimizi Recep Şahin Köktürk Spor Salonu'ndaki antrenmanlarımıza katılmaya çağırıyorum. Hiç olmazsa gelip ortamı birebir yaşasınlar sonra karar versinler." diye konuştu

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Boks, Altın, Madalya, Belediyespor, Feyyaz Kolayoğlu, Fatih Kalaman

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"