Beykozlu Beykoz’da kalsın diye çalışıyoruz

  • 18.09.2021 16:16
  • Güncelleme: 18.09.2021 16:17
  • Okunma: 2173 kez
  • Yorum: 0
Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı genişletilmiş ilçe divan toplantısı ilçe merkezinde gerçekleştirildi.
Beykozlu Beykoz’da kalsın diye çalışıyoruz

Toplantıda, Kavacık Merkezde yapılan kaldırım çalışmalarının oluşturduğu rahatsızlığı dile getiren ilçe Başkanı Muammer Koç, “Beykoz halkını buradan göndermek için ellerinden geleni yapıyorlar” dedi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Genişletilmiş İlçe Divan Toplantısı Kavacık'ta bulunan ilçe merkezinde gerçekleştirildi. Covid-19 kısıtlamalarında toplantılarını online olarak gerçekleştiren Saadet Partisi 1,5 yıl aradan sonra ilçe merkezinde coşkulu bir şekilde düzenlemiş olduğu aylık divan toplantısıyla fiziki toplantılara başladı. Şimdiden 2023 Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarının startını verdi.


Toplantı İlçe Başkanı Muammer Koç'un selamlama konuşmasıyla başladı.

Muammer Koç Beykoz'un çeşitli sorunlarına değindi. Günlerdir Kavacık Mahallesinde vatandaşların çilesi haline dönüşen kaldırım çalışmalarından ve kentsel dönüşüm mağduriyetlerinden söz eden Koç "Beykozluyu Beykoz’da bırakmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Biz ise Beykozlu Beykoz'da kalsın diye elimizden geleni yapacağız. Kamuoyu araştırması yapıyoruz. Anketler yapıyor, halkımızı dinliyoruz çözümler üretiyoruz. Bu Milletin bize yani Milli Görüşe ihtiyacı var. Sorunlar ancak bizimle çözülür." dedi.

 


İlçe divan toplantısının konuğu Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Hüseyin Oruç'tu. Oruç Saadet Partisi'ne katılan Demokratik Sol Parti (DSP) Beykoz İlçe eski başkanı İbrahim Uysal'a parti rozetini taktı.

Haber Merkezi