Toplum

Beykozlu asker Mutlu Karapucak intihar mı etti?

Beykozlu asker Mutlu Karapucak intihar mı etti?
28.10.2015 17:21
| | |
17181

Dost Beykoz'un duyurduğu Beykozlu askerin ağır yaralı olmadığı ve hayatını kaybettiği iddia ediliyor...

Dost Beykoz'un duyurduğu Beykozlu askerin ağır yaralı olmadığı ve hayatını kaybettiği iddia ediliyor...

Tezkeresine yalnızca 4 gün kala çatışmada ağır yaralandığı Dost Beykoz tarafından duyurulan ve yoğun bakımda yattığı haber alınan Beykozlu asker Mutlu Karapucak'ın şimdi de intihar ettiği iddia edildi. Bir internet sitesinde yer alan habere göre, ağır yaralı olarak Muş Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Mutlu Karapucak'ın hayatını kaybettiği söylendi. Mutlu Karapucak, askere gitmeden 20 gün önce evlenmişti ve Beykoz İncirköy Sucuoğlu sokakta ikamet etmekteydi.

Dost Beykoz Haber Merkezi, bu akşam edindiği bilgilere dayanarak, Muş'un Malazgirt ilçesinde vatani görevini yapmakta olan Beykozlu Mutlu Karapucak'ın yoğun bakımda olduğunu bildirmişti. Ulusal yayın yapan bir internet sitesi ise Muş Devlet Hastanesi'nde yoğun bakımda olan Karapucak'ın hayatını kaybettiğini belirtti ancak ağır yaralanan Beykozlu askerin çatışmaya girmediğini söyledi. İddialara göre Beykozlu asker Mutlu Karapucak, kendi silahıyla intihar etmişti.

Öte yandan olayla ilgili olarak resmi açıklamanın, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından kısa bir süre sonra yapılacağı öğrenildi. Halil Karapucak'ın 10 çocuğundan birisi olan Beykozlu Mutlu Karapucak'a dair bilgiler, TSK'nın açıklamaları sonrası netlik kazanacak.

Tezkeresine 4 gün vardı...

Aslen Niğdeli olan ve askere gitmeden 20 gün önce evlenen Mutlu Karapucak'ın ocağına ise ateş düştü. İstanbul Garnizon Komutanlığı'nın verdiği haber sonrası baba Halil Karapucak'ın yarın sabah 07.00 uçağıyla Muş'a gideceği öğrenildi.

Dost Beykoz Haber Merkezi’nin edindiği bilgiye göre, henüz 21 yaşında olan Beykozlu Mutlu Karapucak, 1994 doğumluydu. Halil Karapucak'ın 10 çocuğundan birisi olan Mutlu Karapucak, 4 gün sonra tezkere almayı bekliyordu. Bir kardeşi de Beykoz Belediyesi'nde çalışan Mutlu Karapucak'ın 7'si kız 9 kardeşi olduğu öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Mutlu Karapucak, Muş, Malazgirt, Şehit, Yaralı, Halil Karapucak

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"