Kültür

Beykozlu Artvinliler yeniden 'Mehmet Uzun' dedi

Beykozlu Artvinliler yeniden 'Mehmet Uzun' dedi
24.01.2016 22:07
| | |
8327

Video galeri

Beykoz Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin 7. Olağan Genel Kurul toplantısı Akbaba'da gerçekleştirildi.

Beykoz Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin 7. Olağan Genel Kurul toplantısı Akbaba'da gerçekleştirildi.

İlçede yaşayan Artvinli Hemşerilerini bir araya toplayarak, özellikle gençlere Dernek etkinliklerinde sorumluluk veren Beykoz Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Uzun, tek listeyle girilen seçimde yeniden Başkan seçildi. Listesine Aykut Keskin, Sinan Gökaydın, Merve Ongül ve Doğukan Öztürk gibi gençleri dâhil eden Mehmet Uzun, bir dönem daha Dernek Başkanlığı yapacak.

Seçim sonrası Dost Beykoz'a özel açıklamalarda da bulunan Mehmet Uzun, "Bu dönem gençlerimize, Yönetim Kurulu'ndaki tecrübeli hemşerilerimizin de desteğiyle evrak kayıt ve planlama konusunda bilgiler verip, 2018 yılındaki toplantıda artık koltuğu devretmek istiyorum. Aday olmak istemediğim halde genç hemşerilerimin ısrarıyla 2 yıl daha bu görevi kabul ettim. Özellikle Artvin kültürünü Beykozlulara tanıtmak ve enerjimizi yansıtmak için çalışmayı sürdüreceğiz. Gençlerden oluşan ekibime güveniyorum" şeklinde konuştu.

‘Hakan Bekar, Divan başkanı seçildi’

Akbaba'da bulunan Dernek Merkezi'nde gerçekleştirilen 7. Olağan Genel Kurul toplantısı, Divan Seçimi ile başladı. Artvinliler Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bekar'ın Divan Başkanı seçilmesi sonrası başlayan Kongre'de Saygı Duruşu'nda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Dernek Faaliyet raporunun okunması sonrası bütçe konusu gündeme gelirken, gerçekleşen bütçe ve tahmini bütçe masaya yatırıldı. Konuşmaların ve önerilerin ardından oylamaya geçilirken, Beykoz Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin Başkanı olarak yine Mehmet Uzun seçildi.

Öte yandan yenilenen Yönetim'de şu isimler belirlendi:

Yönetim Kurulu Asil

1. Mehmet Uzun

2. Sinan Gökaydın

3. Aykut Keskin

4. Doğukan Öztürk

5. Merve Ongül

6. Nurettin Seçkin

7. Murat Yüksel

Yönetim Kurulu Yedek

1. Şahin Kesici

2. İsmail Özen

3. Seçkin Karadeniz

4. Arzu Kaya

5. Elif Yalanız

6. Sercan Gençtürk

7. Levent Yüksel

Denetleme Kurulu Asil

1. İbrahim Demir

2. İrfan Gümüş

3. Zafer Keskin

Denetleme Kurulu Yedek

1. Osman Altan

2. Adem Öztürk

3. Serdar Özen

Beykoz Artvinliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nde gerçekleştirilen 7. Olağan Genel Kurul'un tamamlanmasının ardından yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, yerel basına poz verdi ve topluca fotoğraf çekindi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Artvinliler Derneği, mehmet Uzun, Aykut Keskin, Sinan Gökaydın, Merve Ongül, Doğukan Öztürk, Hakan Bekar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"