Siyaset

Beykozlu AK Partililerin son hamleleri

Beykozlu AK Partililerin son hamleleri
2014.08.09 00:00
| | |
14534

10 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi taraflar son kozlarını oynuyor.

Bugün saat 18.00 itibariyle seçim propaganda döneminin sona ereceğini bilen partililer, destekledikleri adaylar için son bir hamle daha yapmaya karar verdi. AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı binasında toplanan yüzlerce kişi, konvoylar oluşturarak ilçede dolaşıp Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermek için harekete geçti. Öte yandan Başkan Yücel Çelikbilek ila Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk ve Hanefi Dilmaç da AK Parti Beykoz İlçe Merkezi’nde partililerle bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı adayı olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sevgi gösterileri için bugün bir araya geldi. SKM Başkanı Mustafa Gürkan'ın öncülüğünde toplanan partililer, araçlara dağılarak mahalle mahalle dolaşmak için harekete geçerken, kimi AK Partili gönüllüler ise özel araçlarıyla konvoya destek vermeyi seçti. AK Partililer, Yenimahalle, Rüzgarlıbahçe, İncirköy ve Ortaçeşme olmak üzere 4 farklı noktaya dağılarak, esnaf ziyareti de dâhil olmak üzere bir dizi etkinlik gerçekleştirecek.

AK Partililerin Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği gönül desteğine uzun konvoylar eşliğinde katılım olması ve geçilen her yerde de bu desteğin artması bekleniyor. Öte yandan Beykoz'da 4 farklı noktada gerçekleştirilen olan sevgi yürüyüşleri saat 18.00 itibariyle sona erdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ak Parti, Sevgi Yürüyüşü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"