Beykozlu 100 bininci üyenin ödülü Erdoğan'dan

  • 13.09.2020 00:05
  • Güncelleme: 13.09.2020 00:06
  • Okunma: 5537 kez
  • Yorum: 0
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, Haliç Kongre Merkezinde 100 bin yeni üye programı düzenledi, partiye katılan 100 bininci üye Beykoz'dan çıktı.
Beykozlu 100 bininci üyenin ödülü Erdoğan'dan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Haliç'te 100 bin yeni üyenin katılım programı düzenlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatlarıyla başlatılan yeni üye seferberliğinde bir süredir çalışmalarını sürdüren 39 ilçe teşkilatı yeni üyelerini partiye dahil etti.

Düzenlenen programda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüllendirilen ilçe teşkilatları arasında Beykoz'da yine ödülsüz kalmadı.

Dost Beykoz'un daha önce Beykoz'da aldığı oyun yüzde 66'sını üye yaptı başlığıyla duyurduğu yeni üye çalışmaları kapsamında İstanbul genelindeki 100 bininci üye Beykoz'dan Kevser Sevinç oldu.

Kevser Sevinç'in ödülünü ise Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi.

Erdoğan, Kevser Sevinç ile tanışmak için kendisini kürsüye davet ederek, "Beykoz'u coşturdun, durmak yok yola devam. Sizlerden çok iş bekliyoruz. Kevser kızımız ödülünü alarak geldi. Bu ödül bir teşvik, inşallah gerisi de gelir." şeklinde konuştu.

İl Başkanı Bayram Şenocak da 100 bininci üye Kevser Sevinç'e ilişkin sosyal medya hesabından, "Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 106.155 yeni üyemiz içinden 100.000'inci üyemiz Beykozlu Kevser Sevinç'e hayırlı olsun temennilerini ileterek plaketini takdim etti. Biz de Kevser kardeşimize AK Parti Ailemize hoş geldin diyoruz." ifadelerinin yer aldığı tebrik mesajı paylaştı.

Konuya ilişkin Dost Beykoz'a konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, ilçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarının nezdinde çalışmalara dahil olan tüm parti mensuplarına teşekkür etti.

Dilmaç, "Biz, Türkiye ve Türk milleti için çalışan, ülkemizin siyaset tarihinin en uzun süre iktidarda kalan siyasi partisi olarak hizmet yarışımızı sürdüreceğiz. Bu kapsamda ailemizi büyütmek adına Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın destekleriyle gerçekleştirdiğimiz üye çalışmalarımıza bundan sonra da temizlik, maske ve mesafe kurallarına daha çok dikkat ederek devam edeceğiz" dedi.

Yeni üyeler arasında 100 bininci üyenin Beykoz'dan olmasına ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Dilmaç, "Kevser kardeşimizi tebrik ediyoruz. Ailemize kattığımız diğer kardeşlerimize ve büyüklerimize de AK Parti ailesine dahil olmalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Haliç Kongre Merkezindeki programda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iç ve dış siyasete ilişkin çarpıcı ifadeler kullanırken, AK Parti'ye yeni katılanlara "hoş geldiniz" dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

"Geleceğe emin adımlarla yürürken, bu güzel program vesilesiyle sizlerle beraber olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Esasen bu programı, 100 bin yeni üyemizin tamamının katılımıyla yapmayı istiyorduk. Ancak salgın şartları sebebiyle bu şekilde sınırlı bir toplantıyla iktifa etmek durumunda kaldık."

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz