Beykoz Zerzevat'ta yol isyanı büyüyor!

  • Güncelleme: 01.10.2015 09:23
  • Okunma: 7185 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Zerzevat Köyü'nde yapılan alt yapı çalışması sonrası yolların kazılarak bırakılmasına vatandaşlar tepki gösterdi.
Beykoz Zerzevat'ta yol isyanı büyüyor!

Beykoz Zerzevat Köyü'nde yapılan alt yapı çalışması sonrası yolların kazılarak bırakılmasına vatandaşlar tepki gösterdi.

Beykoz'un bazı bölgelerinde yürütülen alt yapı çalışmalarının zaman zaman uzaması vatandaşların tepkisini çekiyor.

Yaklaşık 3 ay önce Beykoz Zerzevatçı Köyü yolunda yapılan alt yapı çalışması sonrası yolun hala yapılmaması bölge halkını öfkelendirdi. Gökhan Akat isimli mahalle sakini ise, "3 aydır Zerzevat halkının çektiği çileye bir son verilsin istiyoruz. Burası Doğuda bir köy yolu değil İstanbul'un göbeğinde bir mahalle" diyerek tepkisini dile getirirken, yolun bir an önce eski haline getirilmesini istedi.

Zerzevat Köyü yolunda yapılan alt yapı çalışması sonrası 3 aydır yolların eski haline getirilmemesi sosyal medyada da tartışma yarattı.

Konuya ilişkin görüşlerin dile getirildiği sosyal medya'da Başkan Çelikbilek'e de çeşitli suçlamalar yöneltilirken, Başkan Çelikbilek'in her bayram köylerde ziyaret yaptığını söyleyen Abdullah Yıldız, Başkanın bu bayramda yollar bozuk diye gelmediğini iddia etti.

Bir diğer vatandaş olan Uğur Şener'de, bütün belediyelerin çalıştığını fakat Beykoz'da belediyenin çalışmadığını dile getirirken, bir diğer paylşaımında ise, "ben Riva'da doğdum, Riva'da büyüdüm daha ufacık çocukken elektrik gittiğinde 20 gün gelmiyordu!!! Bugüne bakarsan çok ilerideyiz...  Ben Riva'ya doğalgaz geleceği aklıma gelmezdi, fakat geldi. Demek ki bir şeyler var, bir ilerleme var... Ama ilerleme Türkiye'de var Beykoz'a da gelsin isterim... Destekte hep sonuna kadar olduk... Bizde suladığımız çiçekleri koklamak isteriz ben öyle istiyorum. Bu benim sıkıntım ve ben paylaştım" dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz