Güncel

Beykoz Zabıtası'nda görev değişimi

Beykoz Zabıtası'nda görev değişimi
18.01.2017 13:31
| | |
13067

Beykoz Zabıta Müdürlüğü görevini yıllardır yürüten Hüseyin Ata'nın emekli olmasıyla Akif Kılıç, müdür olarak atandı.

Beykoz Zabıtası'nda Amir Vekili olarak görev yapan Akif Kılıç, Hüseyin Ata'nın emekli olmasıyla Başkan Yücel Çelikbilek tarafından Zabıta Müdürü olarak atandı. Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç'ın istifasının ardından Beykoz Belediyesi'nde görev değişimleri birim müdürlerinde de devam ediyor.

Beykoz Zabıta Müdürlüğü'ne memur olarak başlayan Akif Kılıç, 1987 Beykoz doğumlu. Bir Zabıta Müdürü, 1 Zabıta Amiri, 3 Komiser, 29 Zabıta, 1 işçi, 70 hizmet alımı yapılan personeliyle Beykoz halkına hizmet vermeye çalışan Zabıta Müdürlüğü'ne yapılan Kamu Personel Seçme Sınavları'nın ardından kadrolu olarak 20 personel daha alınması bekleniyor.

Yüz ölçümü bakımından İstanbul'un en geniş ilçelerinden bir tanesi olarak Beykoz'da 330m²'ye hakim olmaya çalışan Belediye Zabıtaları, 3 minibüs, 3 kamyonet, 10 binek araçla karış karış her bölgeye hizmet götürüyor ve sokakta güvenliği sağlamaya çalışıyor.

Usulsüz ve kanuna aykırı yapılan işlere de müdahale etme hakkına da sahip olan Belediye Zabıtaları, en çok ruhsatsız işletmeler ve seyyar satıcılara müdahale konularında mesai harcıyor.

Dost Beykoz'a açıklama yapan Zabıta Müdürü Kılıç, "Başkanımız Yücel Çelikbilek bizleri uygun görmüşler teşekkür ederiz. Burada çalışan daha önceki müdürlerimiz gibi bizde öncelikle Beykoz'da huzuru sağlayan birim olarak diğer güvenlik güçlerimizle koordineli bir şekilde çalışmalarımıza son sürat devam edeceğiz" dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Zabıta Müdürlüğü, Yücel Çelikbilek, Hüseyin Ata, Akif Kılıç

reklam
2 Yorum
Nuri Ceyhun Çolak19.01.2017 10:35:42

Akif Abi arkanda Mustafa Kemal Atatürk olması gerekiyor yanlış fotoğraf koymuşsun.

MUSTAFA SANDIKÇIOĞLU 19.01.2017 07:20:32

Yeni zabıta müdürümüz görevini lâyıkıyla ve başarılı bir şekilde yapacaktır. Kendisini yakinen tanırım. Zabıta müdürlüğünde bir çok okul arkadaşım ve tanıdıklarım var hepside mesailerini huzurlu bir Beykoz için çabalıyorlar. Akif kardeşimiz gençtir ama yaşından daha olgundur, kendini cemiyetlerde yetiştirmiş iyi biridir. Öncelikle Beykoz'umuza ve Akif kardeşime hayırlı olsun.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"