Beykoz Yusuf Dinç Turnuvasında ünlüler geçidi

  • 14.06.2022 19:01
  • Güncelleme: 14.06.2022 19:11
  • Okunma: 2087 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Elmalıspor Kulüp Başkanı Yusuf Dinç adına düzenlenen Veteranlar Turnuvası tam anlamıyla yıldızların akınına uğramış.
Beykoz Yusuf Dinç Turnuvasında ünlüler geçidi

Profesyonel liglerde mücadele etmiş birçok futbolcu turnuvada forma giyerken Paşabahçe 80 Masterler’de, Paşabahçespor altyapısından yetişen tanınmış simalarda forma giyiyor.

Bu isimlerden en ilginci ise Okan Kurt... Ünlü sanatçı Demet Akalın'ın eşi olan tanınmış isim, futbola olan aşkını Paşabahçe 80 Masterler forması altında sürdürüyor.

Yeşil-Kırmızılı takımda forma giyen Süper Lig deneyimli isimler ise Fatih Şen, İskender Alın, Eren Aydın gibi Paşabahçespor altyapısından yetişen isimlerin yanı sıra Galatasaray'dan hatırlanacak olan Engin Baytar, Elazığspor ve Boluspor takımlarında forma giyen Adem Alkişi de yer almakta.Paşabahçe 80 Masterler Takımı Kurucu Başkanı da olan Mehmet Aydın ise Paşabahçespor altyapısından yetişip Beykoz 1908'de profesyonel futbolculuk kariyeri olan bir isim.Paşabahçe 80 Masterler Takımının turnuva kapsamında yaptığı maçlara ise özel izleyiciler ilgi gösteriyor.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Yusuf Dinç, Turnuva