Beykoz yürümeye başladı!..

  • 0
  • 10021
Beykoz yürümeye başladı!..
Beykoz yürümeye başladı!..
Beykoz yürümeye başladı!..

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği (BİSK) tarafından gerçekleştirilen "Sağlığın İçin Yürü" etkinlikleri Beykoz Çayırı Yürüyüş Parkuru’nda başladı.

Başta BİSK Başkanı Asım Özdemir olmak üzere ilçede kurulu bulunan birçok spor kulübünün başkan ve yöneticilerinin de katılım sağladığı etkinlikte gözler davet edilen Beykoz İlçesi resmi protokolünü aradı.

Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun, Çavuşbaşıspor Başkanı Yaşar Şahin ve Genel Kaptan Mehmet Şahin, Kanlıcaspor Başkanı Mustafa Kaya, Anadoluhisarı İdmanyurduspor Yöneticisi Hasan Gökbudak, Küçüksu Yenimahallespor Başkanı Mustafa Arman, Soğuksuspor Başkanı Hasan Avcı Yönetici Aydın Durmuş, BİSK Yönetim Kurulu Üyelerinden Necati Kakıcı, Songül Emanet, Bayram Önal, Beşiktaş Beykoz Futbol Okulu Sorumlusu Antrenör Ercan Acar, Beykozlu İşadamlarından Özer Güneş ve  Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan yürüyüşte adım atanlar arasındaydı.

Yürüyüşün ardından bir açıklamada bulunan BİSK Başkanı Asım Özdemir," İlk etkinlik olması sebebi ile daha önceden belirlenen programları dolayısı ile bazı isimler katılamadılar. Ancak önümüzdeki etkinliklerde katılım sağlayacakları yönünde mesajlarını ilettiler. Güzel bir faaliyet oldu. Bunu Beykoz ilçe geneline yaymak için ciddiyetle çalışacağız." dedi.

Özdemir şöyle devam etti: Biz projemize verdiğimiz isim gibi sağlığımız için yürüdük, aramızda devamlı spor yapan isimler olduğu gibi, aralıklarla yapanlar da vardı. Bu sebeple kimi arkadaşlar parkurda 10 tur, kimi 5 tur yürüyüş gerçekleştirdi. Bu esnada gördük ki Beykozlular bireysel anlamda yürüyüş faaliyetlerini gerçekleştirmekte. Tabii ki sevinmemek mümkün değil. Elimizin altında Beykoz, Küçüksu, Çubuklu, Hıdiv Kasrı gibi değişik seçenekler içeren sportif alanlarımız var. Daha geniş kitleler halinde sporla buluşulması şart. Bu amaç doğrultusunda ilçedeki kamu ve diğer kurumlar ile yapılabilecekler konusunda sürekli temas halindeyiz" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz bir zamanlar sporun merkeziydi
Önceki Beykoz bir zamanlar sporun merkeziydi
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz