Beykoz yine yasa boğuldu

  • 2
  • 25043
Beykoz yine yasa boğuldu
Beykoz yine yasa boğuldu
Beykoz yine yasa boğuldu

Dün akşam saatlerinde yaşanan motor kazası yine Beykozluları derinden üzdü.

Beykoz Devlet Hastanesi acil servisinde sarı alan veri hazırlama elemanı (VHE) olarak görev yapan Hüseyin Kızıl, motoruyla seyir halindeyken iş kamyonunun altında kalarak can verdi.

Beykoz’da faaliyetlerine devam eden bir hafriyat şirketine ait kamyonun karıştığı kazayla ilgili emniyet raporları henüz sonuçlanmazken, soruşturma devam ediyor.

Evli ve üç çocuk babası olan Kızıl, Çiftlik Mahallesi’ndeki evinden çıktıktan sonra Atatürk Bulvarı mevkiinde motoruyla kaza yaparak hayatını kaybetti. Beykoz Belediyesi Ek Hizmet Binası’nın bulunduğu yokuştan aşağıya devam eden 34 EV 9253 plakalı hafriyat kamyonuyla çarpışan Hüseyin Kızıl yönetimindeki 34 TK 1293 plakalı motorsiklet, Atatürk Bulvarı mevkiinde çarpıştı.

35 Yaşındaki Bayburtlu Hüseyin Kızıl’ın ölümü ailesinde büyük yasa neden oldu. Çiftlik Mahallesi Boza Caddesi’ndeki Hz. Ömer Camii’nde kılınan ikindi namazının ardından cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze töreninin ardından 1981 doğumlu Hüseyin Kızıl, Çiftlik Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedildi.

Hüseyin Kızıl’ın AK Parti Beykoz Çiftlik Mahallesi Yönetim Kurulu Üyeliği yaptığı öğrenildi.

Haber Merkezi

Beykoz’da Atatürk’ü anma programları başladı
Önceki Beykoz’da Atatürk’ü anma programları başladı
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (2 Yorum)

fikret özmen (7 yıl önce)

sevgili mesai arkadaşımın bugün senesi oldu Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun

zeynel kürekçi (8 yıl önce)

uzun süre beraber çalıştığım iş arkadaşım mahalle arkadaşım yol arkadaşım can dostum güzel insan beklenmedik bir anda cenabı allahın takdiri neticesinde meydana gelen bu bu elim kaza bizi derinden yaralamış üzmüştür. kendişine Allahtan gani gani rahmet diler geride kalan kederli ailesine ve bütün sevenlerine Allahtan sabır vermesini dilerim hakkımız helal olsun mekanı cennet bahçelerinden bir bahçe peygamber efendimiz komşusu olsun amin velhamdulillahirabbilalemin

Yorum Yaz