Beykoz Yenimahalle’de prestij caddesi başlıyor

  • Güncelleme: 24.07.2020 22:58
  • Yorum: 6
Beykoz Belediyesi, üst yapı yatırımları kapsamında Yenimahalle Dr. Ömer Besim Paşa Caddesinde prestij yol çalışması başlatıyor.
Beykoz Yenimahalle’de prestij caddesi başlıyor

Küçüksu Caddesi ile Yenimahalle Merkez Cami arasında yer alan 2 kilometrelik kısımda yürütülecek çalışmayla cadde yepyeni ve bakımlı bir görünüme kavuşacak. 

Yenimahalle’ye prestij getirecek düzenlemeyle 11 bin metrekare asfalt serilecek, yayaların güvenliği ve konforu için 12 bin metrekare kaldırım imalatı yapılacak ve yağışlı havalara karşı yağmur suyu hatları yenilenecek.

Asfalt serimi ve kaldırım imalatı sonrasında cadde, bisiklet parkları, çiçeklikli oturma bankları ve modern aydınlatma elemanlarıyla şık bir görünüm kazanacak.

Proje kapsamında otobüs durakları da yenilecek.

Dr. Ömer Besim Paşa Caddesi’ndeki çalışmaların yılsonunda tamamlanması planlanıyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (6 Yorum)

Meryem (3 hafta önce)

Halk için değil 3-5 ünlü nikah dairesine girince insanlar park edemesin diye bu yol yapıldı. İnsanlar aracını nereye park edecek, yol bitince o dubalar kırılır ve insanlar gene aracını park eder, gerçek hizmet olsa insanları düşünürsünüz. Neden yeni mahalle yolunun tamamı değilde sadece 2 km yapıldı belli. Belediye bu işle kesinlikle yeni mahalle halkını kaybetti

Ufuk (1 ay önce)

Merhaba, Hizmet icin tesekkurler.yukarda sener er adli bi gavat 'baska yapacak yermi kalmadi bosuna para harcanacak' demis biz sanki vergi vermiyoruz. Yillardir hicbir hizmetin yapilmadigi biyer tabikide gelismez

Hakan YILMAZ (3 ay önce)

Umarım hazır yollar kazılmışken fiber alt yapı içinde çalışma olur. İleride yeniden yeniden kazılmaz yollar.

Query (4 ay önce)

Kimse imar beklemesin. Bu belediyeden hicbirsey olmaz. Bunlara imar gelecek diye oy veremlerede ders olur.

Şener Er (4 ay önce)

Prestij cadde yapacak başka yer mi kalmadı? Çöplüğün içine para harcanacak yazık. İş yapacaz diye boşa para saçıyorsunuz, Allah hesap sorar.

Osman tellioğlu (4 ay önce)

Beykoz çavuşbaşina ne zaman imar durumu verilecek bunun müjdesini verin lütfen Allah aşkina 45 mahalle imar durumu bekliyor ne zaman müjdeli haber vereceksiniz

Yorum Yaz