Beykoz Yenimahalle’de galibiyet keyfi

  • 0
  • 2265
Beykoz Yenimahalle’de galibiyet keyfi
Beykoz Yenimahalle’de galibiyet keyfi

İstanbul 1. Amatör Lig 13.Grubu temsilcilerinden Beykoz Yenimahallespor'da hafta içi maçında alınan farklı galibiyet keyifleri yerine getirdi.

Paşabahçe Stadında oynadıkları ve 4-1 galibiyetler ile tamamlanan 1923 Esenkentspor mücadelesi sonrasında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Pehlivan Gündoğdu, "Maçta erken yediğimiz gole karşın moralini bozmayan futbolcularımız önce ilk yarı bitmeden beraberliği yakaladı ardından ikinci yarıdaki müthiş dönüş ile maçı farklı kapamasını bildi. Tabii ki bu galibiyet camiamıza müthiş bir enerji kattı ve ileriki maçlarımız için umut verici oldu. Tüm futbolcularımı teknik ve idari kadromuzu kutluyorum. Tribünlere gelip destek olan ve takımı ayakta tutan kardeşlerime de ayrı bir paragraf açıp teşekkür ediyorum" diye konuştu.

TURGAY TEKİN, " BAY HAFTASINDA EKSİKLERİMİZİ GİDERECEĞİZ "

Bordo-Yeşilli Ekibin Sportif Direktörü Turgay Tekin ise özellikle ikinci yarıda oynadıkları futbola vurgu yaparken, "İlk yarıda nedense biraz stresli idik. ikinci yarıda bunu kontrol altına alınca da seyir zevki yüksek bir mücadele sahaya yansıdı. Bu farklı galibiyet maç yapmadan Bay olarak geçeceğimiz hafta sonu için futbolcularımıza dinlenme imkanı da sağlayacaktır. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirme gayretinde olacağız" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Mobil Beykoz Kahvecisi üniversite kapılarında
Önceki Mobil Beykoz Kahvecisi üniversite kapılarında
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü