Spor

Beykoz Yenimahalle antrenmanında sürpriz konuklar

Beykoz Yenimahalle antrenmanında sürpriz konuklar
04.01.2019 15:48
| | |
1963

İstanbul 2. Amatör Liginin Beykoz Temsilcilerinden olan Beykoz Yenimahallespor’da sezonun ilk antrenmanları başladı.

Recayi Çelik Başkanlığındaki Bordo-Yeşilli takımın Anadoluhisarı İdmanyurduspr Sahasındaki çalışmasına özel konuklardan sürpriz ziyaretler vardı.

Bu sezon Turgay Tekin Yönetiminde müsabakalara çıkacak olan Beykoz Ekibinde geçmiş sezonlarda takımda forma giymiş isimlerde takımlarını bu zorlu süreçte yalnız bırakmamak adına kadroda yerlerini almış durumda. Marmara Üniversitesi ile Beykoz Belediyesi arasında yapılan protokolün ardından antrenmanlara açıklan Anadoluhisarı Yerleşkesindeki Spor Akademisi Sahasında yapılan çalışmada Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve diğer Kulüp temsilcilerinden katılım vardı.

Beykoz Yenimahallepor Kulüp Başkanı Recayi Çelik gerçekleşen ziyaretten dolayı son derece mutlu olduklarını söyleyip konuklarına teşekkürlerini iletirken  şu ifadelerde bulundu, ” Türkiye’de amatör spor kulüpleri yönetmek büyük fedakarlıkları da beraberinde getirmekte. Biz Mahallemizde en büyük sosyal etkinlik alanı olan Kulübümüze elimizden geldiğince katkı sunma gayretindeyiz. Uzun yıllardır tesislerimiz için yaptığımız girişimlerde önemli mesafeler katettik. Futbol Takımlarımız değişik yaş gruplarında liglerde mücadele etmekte idi. Bu sezon da A Takım düzeyinde maçlara çıkacağız. Sağ olsunlar futbolcu kardeşlerimiz vefa örneği göstererek bizleri yalnız bırakmadı, bu işte biz de varız dediler. Ayrıca Antrenmanımıza teşrif eden değerli misafirlerimiz de de şahsım ve camiam adına teşekkürlerimi iletmek istiyorum ” diye konuştu.

Gerçekleşen ziyarette BİSK Başkanı Asım Özdemir, Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç, Anadoluhisarı Turizm Derneği Başkanı Mustafa Babuz, Denizcilik İşletmeleri Başkanı Mustafa Kaya, İstanbul Defne Spor ve aynı zamanda Türkiye Kadın Kulüpleri Birliği Başkanı Erdem Göktürk ve Şahinoğlu Dönerin Sahibi Atakan Ön yer aldı.

Ahmet Karaman’a geçmiş olsun ziyareti

Geçen hafta sonunda oynanan Kanlıcaspor - Sancaktepespor 1. Amatör Lig karşılaşması sonrasında gerçekleşen istenmedik olaylar nedeni ile saldırıya uğrayan Kanlıcaspor Genel Kaptanı Ahmet Karaman geçmiş olsun mesajları ve ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda ziyaretlerden biri de Beykoz Yenimahallespor Kulübünden geldi. Kulüp Başkanı Recayi Çelik ve bazı Yönetim Kurulu üyelerinin yaptığı geçmiş olsun ziyaretinde, Ahmet Karaman o gün yaşadıklarını anlattı.

Başkan Recayi Çelik ise yaşananları şiddetle kınadıklarını ifade ederken, Son derece üzüntülü olduğumuzu söylemek isterim Beykoz ilçesi spor camiası içinde yeri çok farklı olan değerli bir büyüğümüzün maruz kaldığı saldırı gelinen noktanın acı bir göstergesi olmuştur. Aynı gün gencecik bir kardeşimiz de futbol terörünün kurbanı oldu. Spor camiasının tüm paydaşları üzerlerine düşen sorumluluktan artık kaçınmamalı ” diye konuştu.

Ziyarette Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve Yönetim kurulunun bazı üyeleri de hazır bulundu. Kanlıcaspor Genel Kaptanı Ahmet Karaman ise saldırının ardından Beykoz İlçe Spor Camiasından gelen mesajlar ve ziyaretlere teşekkür ederken, bir daha böyle olayların, saldırılarının olmamasının en büyük dileği olduğunu ifade etti.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Yenimahallespor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"