Beykoz Yenikapı’da varlığını fark ettirdi

  • Güncelleme: 17.06.2018 22:18
  • Okunma: 9205 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı Büyük İstanbul Miting'ine rekor katılım sağladı.
Beykoz Yenikapı’da varlığını fark ettirdi

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılarak bir konuşma yaptığı "Büyük İstanbul Mitingi"ne Beykoz teşkilatı rekor katılım sağladı.

24 Haziran'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi son viraja girilirken, Beykoz teşkilatı da sabahın erken saatlerinden itibaren hazırlıklarını tamamladı.

Her türlü tedbir alındı

Sabah saatlerinden itibaren il genelinde etkisini arttıran yağmur nedeniyle Beykoz teşkilatı önlemlerini aldı ve üyelerine, "Olası olumsuz hava koşullarına karşın tüm tedbirler alınmıştır, miting alanında yağmur ihtimaline karşı yeteri kadar yağmurluk bulunmaktadır" mesajları atılarak, teşkilatlarına uyarılarda bulundu.

Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç'ın yanı sıra İlçe Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları Büyük İstanbul Mitingine katılım için yoğun çaba sarf etti ve Beykozlular çok yoğun bir katılım sağladı.

Belediye önü, Beykoz Merkez, Çubuklu, Anadoluhisarı iskelelerinden kalkan 13 vapur Yenikapı Miting alanına doğru yola çıkmasına rağmen talep karşılanamadı.

Beykozluların yoğun ilgisi karşısında 40 otobüs daha mahalle temsilciliklerine ve vapur iskelelerine sevk edilerek alana gelmek isteyen vatandaşlar Yenikapı'ya götürüldü.

Özel araçlarıyla da alana gelen Beykozlular, bugüne kadar görülmemiş bir katılımla Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdi.

AK Parti Beykoz Teşkilatının, Büyük İstanbul Mitingine katılımıyla ilgili açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, ilçe halkına, teşkilatlarına, mahalle başkanlarına, kadın ve gençlik kollarına teşekkür etti.

"Beykoz'da İstanbul'da kararını vermiştir"

Dilmaç, "Bugün 24 Haziran seçimlerinin provasını Yenikapı'da yaptık. Beykoz'da İstanbul'da kararını vermiştir. Türkiye Cumhuriyetinin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan olacaktır. Burada insanlarımızı miting alanına taşıma noktasında arkadaşlarımız yoğun çaba sarf ettiler. Bir sayı vermek gerçekten zor olabilir. İskelelerimizden 13 vapur, 40 otobüs ve bazı teşkilat mensuplarımızda kendi araçlarıyla alana gitmeyi ettiler. Muhteşem bir atmosferdi. Allah'ın izniyle 24 Haziran'dan yeniden zaferle çıkacağız." dedi.

İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte “Aşkım, sevdam “dediği İstanbul’da vatandaşlarımızla buluştuk. Yenikapı'da gerçekleştirdiğimiz Büyük İstanbul Mitingimize katılan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

"İnanıyorum İstanbul'da bu iş bitmiş"

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Yenikapı'da toplanan milyonlara seslenirken, "Muhteşem bir İstanbul var. Maşallah, Rabbim nazardan saklasın inşallah. Ben inanıyorum İstanbul'da bu iş bitmiş. İstanbul kararını Allah'ın izniyle vermiş. 24 Haziran demokrasi bayramımız şimdiden hayırlı olsun." diye konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz