Beykoz yarın Yeşilyurt’u ağırlayacak

  • 0
  • 9361

Bu sezon EBBL (Erkekler Bölgesel Basketbol Liginde) mücadele eden Beykoz Basketbol takımı ilk kez taraftarlarının karşısına çıkıyor.

Sezona deplasman da aldığı Pertevniyal galibiyeti ile başlayan sarı-siyahlı ekip ikinci haftayı maç yapmadan Bay olarak geçmişti.

Beykoz Basketbol Şubesi Sorumlusu Bülent Girgin yaptığı açıklamada, "Bu sezon kadromuzu neredeyse sıfırdan oluşturduk. Şu anda lige alışma süreci yaşamaktayız. Gerçekten de zorlu, büyük bütçeye sahip takımların yer aldığı bir gruptayız. Yarın ( Cumartesi ) son derece önemli bir maçımız var, rakibimiz lige büyük bir yatırım ile giren ve hedefi yüksek tutan bir takım, yani Yeşilyurtspor. Biz de yeni oluşturulan bir kadro olmamıza karşın bünyemizde iyi sporcular bulunmakta. Çok zorlu bir maç olacağı belli, bu sebeple taraftarlarımızı tribünlerde görmek istiyoruz. Geçmiş yıllarda büyük bir basketbol sever potansiyeli ilçede vardı, işte biz onu yeniden harekete geçirmek istiyoruz. Takımdaki oyuncularımız ilk kez evimizde oynayacakları için tabii ki heyecanlı " diye konuştu.

Beykoz ile Yeşilyurt takımları arasında oynanacak EBBL 7. Gruba dahil müsabaka Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda 8 Kasım 2014 Cumartesi günü 16.00 da başlayacak.

Spor Servisi

Beykoz Belediye Meclisi’nde Önemli Kararlar
Önceki Beykoz Belediye Meclisi’nde Önemli Kararlar
Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Sonraki Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz