Beykoz Voleybolda marka olacak

  • 0
  • 7077
Beykoz Voleybolda marka olacak
Beykoz Voleybolda marka olacak

Bektaş Durmaz, Başkanı olduğu Beykoz Voleybol Kulübü'nün kısa sürede yaşadığı gelişimi Dost Beykoz'a anlattı.

Resmi olarak 2016 yılı ocak ayında faaliyetlerine başladıklarını kaydeden Durmaz, Beykoz Voleybol Kulübü'nün 4 ay gibi kısa bir sürede ciddi bir sporcu sayısına ulaşmayı başardığını söyledi.

Kulübün aynı zamanda baş antrenörlüğünü de yapan Durmaz, Beykoz Belediye Spor Bayanlar Voleybol Ligi'nde Türkiye Finali oynadığı sezon takımın başında olan isim olarak adından söz ettirmişti.

Durmaz, Beykoz Belediyesi A Bayan Voleybol Takımının kapatması ve ligden çekilmesi üzerine kendi kurmuş olduğu kulübünde çalışmalar devam ediyor. Durmaz, Beykoz Voleybol Kulübü olarak çalışmalarını Çubuklu’da ki Atatürk Ortaokulu spor Salonu'nda sürdürüyor.

Bektaş Durmaz şöyle devam ediyor:

Kulübümüz isminden de anlaşılacağı üzere isminde voleybol olan ve sadece bayan voleybolu branşında çalışma yapan bir ihtisas kulübüdür. İlçemizde erkek çocuklarına hizmet veren birçok futbol kulübü bulunmakta, bunun yanında kız çocuklarının spor yapma imkânı bulacakları alanlar ve kulüpler maalesef çok kısıtlı. Kulübümüzün var oluş sebebi bu adaletsiz durumun ortadan kaldırılmasıdır. Bunun için de kulübümüz pozitif bir ayrım yaparak sadece kız çocuklarının spor yapmasını sağlamaktadır. Kulübümüzün var oluş sebebinden kaynaklı olarak bayan voleybolu dışında herhangi bir faaliyeti yoktur.

Gelinen süreçte kulübümüz ısrarlı çalışmalar sonucunda 4 aylık kısa bir sürede 2003-2008 doğumlu kızlardan oluşan yaklaşık 80 sporcuyla eğitim verir hale gelmiştir. Hedeflerimizden birisi kurulduğumuz ilk yılımızda minikler, küçükler ve yıldızlar kategorisinde ikişer takım olmak üzere toplamda 6 takım ile voleybol liglerine katılım sağlamaktır. Kulübümüzün bir başka hedefi ise Beykoz ismini tekrar profesyonel voleybol liglerine taşımak. Bunun için sponsor arayışlarımız devam ediyor. Buradan sizin aracılığınızla çağrıda bulunmak istiyorum: Gelin kulübümüze destek verin, Beykoz’umuzun ismini tekrar profesyonel voleybol liglerine beraber yazdıralım.

Beykoz Voleybol Kulübü 2003-2008 doğumlu kız çocuklarına yönelik voleybol çalışmalarını Atatürk Ortaokulu Spor Salonunda hafta içi ve hafta sonu antrenmanlarıyla sürdürüyor. Beykoz Voleybol Kulübü'nün çalışmalarına katılmak isteyenler kulübe aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirler.

İletişim numarası: 0 555 896 73 74

Kulüp web sitesi: www.beykozvoleybolkulubu.com.tr

Facebook sayfası: www.facebook.com/beykozvoleybolkulubu/

E-Posta adresi: [email protected]

Kızılay'ı Beykoz'da var eden kadındı
Önceki Kızılay'ı Beykoz'da var eden kadındı
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz