Beykoz Voleybol takımı soğuk terler döktü

  • 0
  • 1203
Beykoz Voleybol takımı soğuk terler döktü
Beykoz Voleybol takımı soğuk terler döktü

İstanbul Genç Kızlar Voleybol 1.Bölgesel liginde mücadele eden Beykoz Voleybol Kulübü bu sezon çıktıkları üçüncü maçta ligde birinci sırada olan rakiplerini yenerek sıralamada bir basamak daha atladı.

Bektaş Durmaz Başkanlığındaki Beykoz Voleybol Takımı Sezonun ilk maçında  Mavi Yıldızlar takımı ile karşı karşıya geldi.

Beykoz Kızları, çıktıkları ilk maçta heyecanlarını yenemedi. Beklenen performansı sahaya yansıtamayan Beykoz ekibi rakibine 3-2 mağlup oldu.

Bu mağlubiyet, Beykoz Voleybol için adeta bir dönüm noktası da oldu. Ataşehir Yıldızları ile çıktıkları ikinci maçta ise salondan 3-1 galip ayrılan Beykoz ekibi üzerindeki stresi attı.

Beykoz Voleybol Takımının bir sonraki rakibi ise Başarı Performanstı... Ligin bir diğer Beykoz temsilcisi olan Beykoz Belediyesini 3-1 mağlup eden Başarı Performans engelini Beykoz Voleybol 3-2 yenerek tiebreak setinde hesabı kapattı.

Müsabakada İlk seti Başarı Performans Takımı 18-25 kazanırken ikinci sette Beykoz Voleybol ağırlığını ortaya koyup seti 25-19 kazanarak skoru eşitledi 1-1. Beykoz Voleybol karşılaşmada üçüncü seti 25-22'lik skor ile önde kapatıp maçta 2-1 üstünlük yakaladı. Dördüncü sette rakibinin yaptığı dönüşe engel olamayan Beykoz Voleybol Takımı seti 18-25 ile geride kapattı ve durum bir kez daha eşitlendi 2-2

Maçta adeta nefesleri kesen beşinci setten ise 18-16 galip ayrılan Beykoz Voleybol müsabakayı 3-2 galip kapatmış oldu.

Müsabakanın ardından Beykoz Voleybol Spor Kulübü Başkanı Bektaş Durmaz yaptığı açıklamada, "Seyir zevki yüksek, bol aksiyonlu bir maç oldu. Beykoz'un kızlarını tebrik ediyoruz. Bundan sonraki maçlarımız için çok güzel mesajları da vermiş oldular. Beykoz İlçemizi ligde en iyi şekilde temsil etme düşüncesindeyiz" diye konuştu.

Spor Servisi

BOÇAY katkılarıyla Beykoz'a 3 özel eğitim sınıfı
Önceki BOÇAY katkılarıyla Beykoz'a 3 özel eğitim sınıfı
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz