Beykoz Voleybol Kulübü’nün rakipleri belli oldu

  • Güncelleme: 24.08.2016 14:37
  • Okunma: 4659 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Voleybol Kulübü'nün, bu yıl ilk defa katılacağı liglerde yıldız kızlar ve küçük kızlar olarak mücadele edecek.
Beykoz Voleybol Kulübü’nün rakipleri belli oldu

Çekilen kura sonucunda Beykoz Voleybol Kulübü’nün Yıldız Kızlar Liginde rakipleri D Grubunda Kadıköy Voleybol İhtisas, Adres İstanbul SK, 2014 Maltepe Gençlik SK, Kaan SK, Boğaziçi Kartalları SK, Vakıfbank SK, Kartal Anadolu SK olurken, Küçük kızlar takımının rakipleri G Grubunda Kartal Yıldızları SK, Akademi İstanbul SK, Ataşehir Kartalları SK, Balkan Yeşilbağalar SK, Fenerbahçe SK takımları oldu.

Bayanlar liglerinde sezon 19 Eylül’de yapılacak maçlarla başlayacak.

Kura çekimi sonrası açıklamalarda bulunan Beykoz Voleybol Okulu Kurucusu ve Baş antrenörü Bektaş Durmaz, “Yaklaşık 8-9 ay önce  kulübümüzü kurduk. Öncelikli olarak Ocak ayında spor okulu çalışmalarımıza başlamıştık. Hedeflerimizi kısa, orta ve uzun vadeli olarak koyduk. Kısa vadeli hedefimiz Beykoz’u voleybol liglerinde temsil etmekti. Bunun için Voleybol İl Temsilciliğine müracaatımızı yaptık.

Başvurumuz kabul edildi. 23 Ağustos tarihinde çekilen kuralar ile 2 minik,1 küçük ve 1 yıldız takımla katılmamız resmiyet kazandı. Bugün çekilen kurayla ligde mücadele edeceğimiz rakiplerimiz belli oldu. Oyuncularımız 8 aylık almış oldukları eğitimle daha tecrübeli takımlarla mücadele edecekler. Amacımız bu yıl için tecrübe kazanmak. Bu yıl için oyuncularımızdan başarı beklentimiz yok. Hedefimiz orta ve uzun vadede başarılı olacak bir kulüp olmak. Orta vadedeki diğer hedefimiz İstanbul liglerinde Beykoz Voleybol Kulübü olarak iddialı bir kulüp olmak. Yine orta vadeli bir diğer hedefimiz profesyonel liglere katılacak A takımımızı oluşturmak. Uzun vadedeki hedefimiz ise Beykoz ismini voleybol sporunda marka haline getirmek.

Bu vesileyle Beykoz Voleybol Kulübü olarak ligde mücadele edecek tüm takımlara başarılar diliyoruz. Beykoz Voleybol Kulübü olarak  elimizden gelenin en iyisini yaparak voleybol sporuna hizmet etmek ve voleybol liglerine renk katmak istiyoruz” dedi.

Spor Servisi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz