Beykoz Voleybol Kulübü’nden adrese teslim

  • Güncelleme: 06.03.2017 15:08
  • Okunma: 5105 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Voleybol Kulübü’nden adrese teslim

İstanbul Minik Kızlar Voleybol Ligi 4. hafta karşılaşmasında Beykoz Voleybol Kulübü ile Adres İstanbul Spor Kulübü takımları Sancaktepe Yenidoğan Kapalı Spor Salonunda karşı karşıya geldi.

25-16 ve 25-6'lık set sonuçlarıyla karşılaşmadan 2-0 galip ayrılan Beykoz Voleybol Kulübü ligdeki 4.maçında 3.galibiyetini elde etti.

Rakibi karşısında oldukça etkili servis atışları kullanan Beykoz Voleybol Kulübü karşılaşmadan oldukça rahat bir oyunla galip gelmeyi başardı.

Karşılaşma sonunda maçla ve takımının ligdeki durumuyla ilgili görüşlerini açıklayan Beykoz Voleybol Kulübü baş antrenörü Bektaş Durmaz, "Ligdeki 4.maçımızda 3.galibiyetimizi aldık. İyi bir oyun oynadık. Gün geçtikçe daha fazla gelişim gösteriyoruz. Oyuncularımı kutluyorum. Sadece ilk karşılaşmamızı kaybettik. Oyuncularımız ilk maçta çok heyecanlıydı. Tarihimizde oynadığımız ilk maç olduğu için heyecandan o maçı kaybetmiştik. Artık lige alıştık. Bunun neticesinde heyecan yapmıyoruz. Sahada çok daha rahatız. Bundan sonrasının da bu şekilde devam etmesini istiyoruz. Çalışacağız ve neler olacağını hep beraber göreceğiz.” dedi.

Spor Servisi