Beykoz Voleybol Kulübü kuruldu

  • Güncelleme: 13.11.2015 10:01
  • Okunma: 9479 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Voleybol Spor Kulübü, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından voleybol branşında tescilini yaptırarak çalışmalarına başladı.
Beykoz Voleybol Kulübü kuruldu

Beş yıl önce Beykoz Belediyesi Spor Kulübü’nde voleybol çalışmalarına başlayan,  son iki sezon Belediye Spor’un Bayan Voleybol Takımı ile 3. Lig’de mücadele eden takımın başında görev yapan Teknik direktör Bektaş Durmaz, son sezon takım ile birlikte 3. Lig’de final oynadıktan sonra Beykoz Belediye Spor’un A Takımını ligden çekmesi üzerine kendi kulübünü kurmaya karar vererek Beykoz Voleybol Spor Kulübü'nü kurdu.

Beykoz Voleybol Kulübü’nün isminden de anlaşılacağı gibi isminde voleybol olan ve Beykoz’un sadece voleybola hizmet edecek ilk ve tek voleybol ihtisas kulübü olduğunu belirten kulübünün Başkanlığını ve Baş Antrenörlüğünü yapan Bektaş Durmaz, “Beykoz ilçesinde erkek çocuklarına spor yaptırmak amacıyla kurulmuş futbol ve basketbol branşında çalışma yapan birçok kulüp var. Beykoz Voleybol Kulübü ise bir ihtisas kulübü olarak faaliyet yürütecek ve sadece bayan voleyboluna hizmet verecek.” diyerek Beykoz Voleybol Kulübünü kurduklarını belirtiyor.

Beykoz Voleybol Kulübü, 2006 doğumlu kızlardan oluşan 40 sporcu ile voleybol spor okulu çalışmalarını Beykoz Çubuklu Mahallesinde bulunan Atatürk Ortaokulu Spor Salonu’nda başlattı. Önümüzdeki günlerde diğer yaş kategorilerinde de çalışmalara başlayacak olan Beykoz Voleybol Kulübünde hedef,  kısa sürede Beykoz Voleybol Kulübü’nü hem altyapı liglerinde tüm kategorilerde müsabakalara sokmak, hemde tekrardan profesyonel voleybol liglerine katılmak.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz