Beykoz veteranlarından sıkı hazırlık

  • 0
  • 6119
Beykoz veteranlarından sıkı hazırlık
Beykoz veteranlarından sıkı hazırlık
Beykoz veteranlarından sıkı hazırlık

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1.Grubunda mücadeleye çıkan Beykoz Masterler takımı sezonun 3. maçında evinde Ataşehir Masterler takımını konuk edecek.

Cumartesi akşamı Paşabahçe Stadında yapılacak müsabakanın öncesinde son hazırlıklarını gerçekleştiren sarı-siyahlı ekipte galibiyet beklentisi üst seviyelerde devam ediyor.

Sarı-Siyahlı ekibin Kulüp Başkanı Zafer Baş ilk iki maçlarından birer galibiyet ile mağlubiyetle ayrıldıklarını anımsatırken, "Bu sezon sürpriz maçlar da yaşayacak gibiyiz. İlçemizi ligde en iyi şekilde temsil etme gayretindeyiz. Bu süreçte yenmek kadar yenilmek de var. Çıkılacak maçlarda ligin konumuna uygun bir ortam yaratılması ve yaşanması en büyü arzumuz. Belli yaşlara gelmiş futbolculardan oluşan takımlarda çıkılacak her bir mücadele Fair-Play ruhundan izler de taşımalı, biz buna büyük önem veren bir takımız, sahada bizler gerek futbolcu kardeşlerim gerekse teknik ve idari kadrodaki isimler olarak bir zevk ve heyecan yaşıyorsak, tribünlerde aynı havayı yansıtabilmeliyiz" diye konuştu.

Beykoz Masterler SK Takımı Teknik Direktörü Sertaç Olcayto ise yaptığı açıklamada, "Ben bu ligin önemli bir misyonu olduğu düşüncesindeyim. Bir anlamda bir sosyal sorumluluk projesi olduğuna inanıyorum. Tamam maçlardan galip gelmek güzel, mutluluk verici ancak önemli olan sahaya da tribündeki izleyicilere de iyi, güzel mesajlar sunabilmek. Biz takım olarak bu düşünceleri kendimize hakim kılmaktayız. Her maç yeni güzellikleri de beraberinde getirebilmeli. Şu ana kadar çıktığımız iki maçta da futbol adına, belirli yaş gruplarına gelmiş insanlar olarak iyi şeyler yansıtabilme düşüncesindeydik. Cumartesi günkü maça da bu gözle bakıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladık. Bazı futbolcularımızda sakatlık problemleri mevcut, geniş bir kadroya sahip olmamız ise bizim açımızdan bir avantaj da teşkil ediyor" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Soğuksuspor, galibiyeti koruyamadı
Önceki Soğuksuspor, galibiyeti koruyamadı
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz