Beykoz Vergi Dairesi geri geliyor

  • 0
  • 18371

Maliye Bakanlığı'nın tasarruf sağlamak amacıyla Ümraniye'de yapılan binaya taşıdığı Beykoz Vergi Dairesi, ilçede yeniden hizmet verecek.

Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı, tasarruf sağlamak amacıyla Anadolu Yakası'ndaki vergi dairelerini Ümraniye'de yaptırılan binada toplamış, Beykoz Vergi Dairesi de bu durum karşısında Merkez binaya taşınmıştı.

Süreç sonrasında oluşturulan kamuoyu ve yürütülen bürokratik görüşmeler sonrasında Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu, Beykoz Vergi Dairesi'nin vezne şeklinde ilçede yeniden hizmet vermeye başlayacağını söyledi.

Beykoz Mahalle Muhtarları birçok kez Kaymakam Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile bir araya gelerek, 'vatandaşın bu talebinin çok ciddi boyutta olduğunu' hatırlatmış ve çalışmalar devam etmişti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu'dan alınan bilgiye göre Beykoz Vergi Dairesi'nin vezne olarak ilçeye yeniden kazandırılacağı, yer konusunda henüz bir sonuca varılamadığı ve Başkan Çelikbilek ile Kaymakam Katırcı'nın konu üzerinde istişarelerinin devam ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Haber Merkezi

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi atandı
Önceki Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi atandı
Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Sonraki Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz