Beykoz Vakfından Onursal Başkana ithafen…

  • 0
  • 11327
Beykoz Vakfından Onursal Başkana ithafen…
Beykoz Vakfından Onursal Başkana ithafen…

Beykoz Vakfı, 19 Mart’ta hayatını kaybeden vakfın Onursal Başkanı Yücel Çelikbilek’i hatırlatmak adına video klip hazırladı.

Beykoz Vakfınca hazırlanan video klipte Beykoz eski Belediye Başkanı, Beykoz Vakfı Onursal Başkanı ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek’e dair daha önce kimsenin görmediği birçok anıya yer verildi.

Rahmetli Çelikbilek’in Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı dönemlerinden umre ziyaretlerine, ailesiyle olan özel anılarından Dost Beykoz’un kameralarına yansıyan cenaze görüntülerine kadar birçok karenin yer aldığı klip izleyenleri duygulandırdı.

Yaklaşık 4 dakikalık klipte, “Hep gönlümüzdesin Yücel abi” ifadeleri yer alırken Beykoz Vakfı Başkanı Adem Çalışkan, Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada Onursal Başkanlarını kaybetmelerinin derin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

“Bizi ayakta tutan Yücel ağabey oldu”

Çalışkan, “Vakfımızda Yücel ağabeyin çok fazla emeği var. Beykoz Belediye Başkanlığı görevini devretmesinin ardından da vakıftan elini çekmedi. 6 ay kadar bir süre maddi ve manevi olarak bazı sıkıntılar yaşadık. Bizi ayakta tutan Yücel ağabey oldu.” dedi.

Vakfın Beykoz Belediyesi tarafından devralınmasıyla Yücel Çelikbilek’in desteklerini esirgemediğini kaydeden Adem Çalışkan, “Vakfı yeniden ayağa kaldırmamıza vesile oldu. Beykoz’da, Beykozlularda emeği nasıl çoksa vakfımızda da emeği çoktur. Mekanı cennet olsun, Yücel ağabeyimizi unutmayacağız” diye konuştu.

Haber Merkezi

Beykoz Paşabahçe'de işyeri yangını
Önceki Beykoz Paşabahçe'de işyeri yangını
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz